Andrej Sekera (DAL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 23:37
Radek Faksa (DAL) 0+0, 2 střely, čas na ledě 19:20.
Střely na branku: 32 – 26 (14:5, 13:6, 5:12, 0:3)
Trestné minuty: 8 – 10
Využité přesilové hry: 0/5 – 0/4
Vyhraná vhazování: 54% – 46%
Bodyčky: 19 – 18.
Je dobojováno! Všechny dosavadní zápasy obou týmů skončily nejtěsnějším možným rozdílem. Totéž platilo i v sedmi z posledních osmi vzájemných zápasů, takže dnes asi nikoho nepřekvapilo, že utkání mezi Washingtonem a Dallasem muselo rozseknout až prodloužení. Stars přitom měli dlouho nakročeno ke čtvrté porážce za sebou. Za první dvě třetiny vyprodukovali jen jedenáct střel a museli být rádi, že po gólech Kuzněcova, Hintze a Carlsona prohrávali pouze 1:2. Do třetí části však nastoupil úplně jiný Dallas, Bishop přes deset minut nemusel zasahovat a na druhém konci hřiště mezitím Radulov s Caamanem otočili stav na 2:3. Půlminutu před koncem zařídil Washingtonu bod Bäckström, nicméně v první minutě prodloužení rozhodl o první hostující výhře Tyler Seguin.

60:43

60:43 Tyler SEGUIN - 3:4

60:43

Dallas právě vstřelil branku!
Mužstvo z Texasu nakonec nemusí vůbec mrzet, že půlminutu před koncem třetí třetiny ztratilo nejtěsnější vedení. Poté, co Alexandr Ovečkin ztratil puk v útočném pásmu, vyrazil na zteč jeho krajan Radulov. Ten zkušeně objel ležícího Carlsona a zleva předložil kotouč před branku, kde už to měl TYLER SEGUIN při zakončení do odkryté branky velice jednoduché. Asistence: Alexandr Radulov.

60:15

Hintz to musel zkusit individuálně, ovšem poslední bek Orlov ho dokázal na poslední chvíli rozhodit při bekhendovém zakončení.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:29

59:29 Nicklas BÄCKSTRÖM - 3:3

59:29

Washington právě vstřelil branku!
Obrovská radost v Capital One Areně, která podle všeho uvidí prodloužení! Jako slepý k houslím se ke gólové střele dostal NICKLAS BÄCKSTRÖM, ke kterému Wilson posunul puk během nepřehledné trmy vrmy. Švédský útočník se rychle zorientoval a střelou přes nohu Sekery dopravil puk za vyjetého Bishopa. Asistence: Tom Wilson, John Carlson.

59:07

Ovečkin přenesl hru doprava, což vedlo k nahození Carlsona. Bishop si proti dorážce Bäckströma poradil, nicméně si oddechnout ještě nemůže.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny.

58:36

Braden Holtby okamžitě vystartoval směrem na střídačku. Capitals riskují při hře v šesti proti pěti.

58:26

Carlson ztratil puk za vlastní brankou, kde domácím dělal problémy Rhett Gardner, nicméně se mu nepovedlo vystřelit z bezprostřední blízkosti.

58:07

3:4

Branky a nahrávky: 5. Kuzněcov (Siegenthaler), 36. Carlson (Ovečkin, Bäckström), 60. Bäckström (T. Wilson, Carlson) – 22. Hintz (Oleksiak), 48. Radulov (Lindell, Ja. Benn), 53. Caamano (Cogliano, Seguin), 61. Seguin (Radulov)

Washington Capitals: Holtby (Samsonov) – Carlson (A), Siegenthaler, Jensen, Orlov, Gudas, Lewington – T. Wilson, Bäckström (A), Ovečkin (C) – Oshie, Eller, J. Vrána – Pánik, Kuzněcov, Hagelin – Hathaway, Stephenson, Leipsic.

Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – Heiskanen, Lindell, J. Klingberg (A), Sekera, Fedun, Oleksiak – Radulov, Seguin (A), Ja. Benn (C) – Pavelski, Hintz, Janmark – L'Esperance, Faksa, Cogliano – Dowling, Gardner, Caamano.

Rozhodčí: Pollock, McIsaac – Tobias, Cormier

Diváci: 18 573

04:49 WSH 1:0 Kuzněcov (Siegenthaler)
07:16 WSH 2 Eller, podrážení
14:48 DAL 2 Lindell, hrubost
21:59 DAL 1:1 Hintz (Oleksiak)