2:4

konec (1:1, 1:2, 0:1)

22.09.2019, 16:00 • Zimný štadión Nové Zámky • 5. kolo • Dávid Švec sk

Tipsport: 2.38 4.2 2.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konštatovaním, že Nové Zámky podľahli na domácom ľade Dukle Trenčín 2:4 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám pekný zvyšok nedele. Dočítania priatelia. (18:26:24)

59:44

Strela od modrej čiary bola viackrát tečovaná, mieri však vedľa bránky hostí.

59:30

Domáci v nápore, Valent však zatiaľ vôbec nemusel zasahovať.

59:01

Nové Zámky hrajú power-play!

59:00

Oddychový čas domácich.

59:00

Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Rajnoha – 2 min., hákovanie).

58:40

Tomáš Urban sa takmer dostal do šance pred Michalom Valentom, domáci však budú hrať presilovú hru.

58:30

Strela Kajínka od modrej čiary končí v lapačke Mateja Kristína.

58:01

Začali sa posledné dve minúty tretej tretiny, Trenčín pokračuje v nápore aj po skončení presilovej hry.

57:57

Domáci v plnom počte.

57:30

Tomáš Pospíšil posiela puk cez všetky čiary.

57:01

Radim Hruška však buly v útočnom pásme nevyhral a dopredu idú hokejisti Dukly.

56:43

Zakázané uvoľnenie v podaní hostí, hra sa sťahuje pred bránku Michala Valenta.

56:09

Lapšanském ušiel puk, ale Trenčania napriek tomu ostávajú v útočnom pásme.

55:57

Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Hatala – 2 min., podrazenie).

55:55

Buly po ľavej ruke Michala Valenta síce vyhrali domáci hokejisti, následne sa však bude vylučovať a Nové Zámky budú hrať v oslabení.

55:43

Trenčanom sa darí držať puk ďaleko od vlastnej bránky a to im v týchto momentoch úplne vyhovuje.

55:01

Do konca riadneho hracieho času ostáva necelých 5 minút, Nové Zámky stále prehrávajú na domácom ľade s Duklou Trenčín 2:4.

2:4

Branky a nahrávky: 1. Hain (Hruška, Stupka), 25. Rogoň (Fábry) – 12. Alderson (Mikyska), 34. Sojčík (Švec), 38. Starosta (Mikyska), 50. Sádecký (Rajnoha, Radjenovič)

HC MIKRON Nové Zámky: Kristín (Pavlas) – Hain, Drtina, Mikuš, Dlugoš, Ordzovenský, Hatala, Šmach, Ondrušek – Stupka, Hruška, Pospíšil – Jurík (C), Urban, Andrisík – Mikula, Fábry, Rogoň – Bečka, Kováčik, Múčka

HK DUKLA Trenčín: Valent (M. Tomek) – Bokroš T., Štach, Rajnoha, Starosta, Sládok, Kajínek, Luhový, Stacha – Alderson, Mikyska, Lapšanský – Bartovič, Radjenovič, Sádecký – Chromiak, Coughler, Sojčík – Ďurina, Švec, Hlinka

Rozhodčí: Adamec, Štefik – Jedlička, Rojík