Tipos Extraliga (SR)

HC Slovan Bratislava – HC´ 05 Banská Bystrica

1:3

konec (0:2, 1:0, 0:1)

22.09.2019, 18:00 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • 5. kolo • Vladimír Korduliak sk

Tipsport: 2.05 4.4 2.69 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V tretej tretine diváci videli rovnako len jeden gól, puk skončil v sieti domácich a tak si chlapci spod Urpína odvezú domov z bratislavského ľadu všetky tri body. Slovan sa snažil o vyrovnanie, hostia však hrali v defenzíve na výbornú a svoje vedenie si postrážili. Pomer striel medzi žrde v tretej tretine 13:5. Pekný večer a dobrú noc z Bratislavy želá Vladimír Korduliak. (20:32:46)

59:50

Traja hráči hostí mohli do pásma na jedného v domácom drese a na prázdnu bránku, previnili sa však proti pravidlám hry ofsajdom.

59:13

Abdul to vyskúšal strelou z ľavého kruhu, Beskorowany aj tento puk schoval vo svojej lapačke a drámu nepripustil.

58:15

Brust opäť na striedačke, Slovan hrá power play bez brankára.

58:05

Ofsajd domácich, Brust sa logicky vrátil do svojej klietky, blíži sa záver tretej tretiny.

57:46

Z vnútornej strany ľavého kruhu to vyskúšal Bondra, Beskorowany puk poslal za svoju bránku a domácim tribúnam sa radovať nedovolil.

57:12

Hostia v plnom počte, Brust na striedačke, Slovan stále so šiestimi hráčmi v poli.

56:43

Druhý strelecký pokus hostí skončil mimo opustenej bránky domácich, čas z presilovky sa kráti.

56:07

Beskorowany na konci akcie belasých, Brust na striedačke, Slovan so šiestimi hráčmi v poli držal súpera v pásme, zatiaľ bez gólového efektu.

55:12

Za podrazenie Bartánus dve minúty a Zigo s Brejčákom za nešportové správanie sa odkorčuľovali do šatne. Presilovka pre Slovan.

54:23

Gabor v páde na ľad to vyskúšal na ľavej strane pri bránkovisku, minul odkrytú časť domácej bránky.

53:31

Zakázané uvoľnenie hostí, Slovan by Bystricu rád pod tlak, hostia v defenzíve na výbornú.

52:55

Šoltés v brejku na pravej strane, jeho strela bola zblokovaná a Brust bez práce.

51:47

Oba tímy s plným počtom hráčov, Podlipnik strieľal z pravej strany spoza kruhu, Beskorowany puk vyrazil späť do hry.

50:59

Gabor to skúsil z ľavého kruhu, Brust puk zrazil dole na ľad a rozohral na hokejky svojim spoluhráčom.

49:47

Matoušek dve minúty za seknutie, na druhej strane Brejčák dve minúty za nešportové správanie sa. Hráme štyria proti štyrom.

49:00

Belasí poslali puk na bránku hostí z pravej strany takmer z bránkovej čiary, Beskorowany pozorný a puk schoval pod svojimi rukavicami.

1:3

Branky a nahrávky: 23. Bačík (Sloboda) – 3. Gabor (Šťastný, Kabáč), 5. Hickmott (Southorn, Jääskeläinen), 48. Wahl (Hickmott, Jääskeläinen)

HC Slovan Bratislava: Brust (Habal) – Bačík, Sersen (C), Štajnoch, Meszároš (A), Šedivý, Podlipnik, Demo, Hudec – Vandas, Zigo, Bondra – Žitný, Kukumberg (A), Matoušek – Miklík, Petráš, Abdul – Jendek, Urbánek, Sloboda

HC´ 05 Banská Bystrica: Beskorowany (Gajan) – Brejčák, Southorn, Biro, Mihálik (A), Ďatelinka (C), Nemčík, Petrinec – Hickmott, Wahl, Šoltés – Lamper, Hrnka, Jääskeläinen – Bartánus (A), Tamáši, Fafrák – Gabor, Šťastný, Kabáč

Rozhodčí: Stano, Novák – Krajčík, D. Konc ml.

Diváci: 5.925

02:07 BBY 0:1 Gabor (Šťastný, Kabáč)
04:07 SBA 2 Šedivý
04:40 BBY 0:2 Hickmott (Southorn, Jääskeläinen)