0:4

konec (0:2, 0:1, 0:1)

22.09.2019, 17:00 • ZŠ Detva • 5. kolo • Peter Košťál sk

Tipsport: 2.32 4.3 2.36 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konštatovaním, že Detva na domácom ľade podľahla Michalovciam 0:4 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám pekný zvyšok nedele. Dočítania priatelia. (19:22:28)
Nováčik z Michaloviec oslavuje ďalšiu výhru, navyše Adam Trenčan si udržal čisté konto!

59:31

Po ďalšej strele hostí zvoní tyč Šimkovej bránky!

59:23

Michalovce kombinujú v útočnom pásme, strelu hostí obetavo zblokoval jeden z domácich hráčov.

59:01

Necelá minúta do konca zápasu.

58:36

Vylúčenie v tíme HC 07 WPC Koliba Detva (Čenka – 2 min., napadnutie).

58:01

Začali sa posledné dve minúty riadneho hracieho času.

57:50

Čas hrá jednoznačne v prospech Michaloviec. Nasleduje reklamná prestávka, obaja tréneri tak môžu rozdať svojim hráčom taktické pokyny do záveru zápasu.

56:36

Domáci sa veľmi snažia aspoň o čestný gól, ale Adam Trenčan je dnes vo výbornej forme.

55:49

Hrá sa v rýchlom tempe, oba tímy striedajú počas hry.

55:01

Začalo sa posledných 5 minút riadneho hracieho času, hokejisti Michaloviec pevným krokom kráčajú k zisku troch bodov.

54:33

Domáci v plnom počte.

54:01

Michalovce po buly ostávajú v útočnom pásme.

53:36

Giľak nahodil puk na bránku domáceho tímu, Marek Šimko skryl puk do svojej lapačky.

53:25

Peter Zuzin skúsil z uhla prekvapiť Adama Trenčana, gólman Michaloviec bol však pozorný.

53:01

Hostia kombinujú v útočnom pásme, domácim sa však napokon podarilo oslobodiť.

52:33

Vylúčenie v tíme HC 07 WPC Koliba Detva (Jendroľ – 2 min., podrazenie).

52:09

Nováčik súťaže hrá v doterajšom priebehu súťaže skvele, dnes získa ďalšie tri nesmierne cenné tri body.

0:4

Branky a nahrávky: 6. Linet (Giľák), 18. Mesaroš (Galamboš, Hričina), 37. Mašlonka (Dalhuisen, Juusela), 43. Linet

HK Detva: Šimko (Petrík) – Golian, Chovan, F. Fekiač, Kuklev, Gachulinec, Jendroľ, Pač, Andersons – Ščurko, Valent, Zuzin – Sýkora, Král, Gašpar – Török, V. Fekiač, Žilka – Čenka, Čacho, Surový

HK DUKLA Ingema Michalovce: Trenčan (Surák) – Dalhuisen, Mesikämmen, Vorobyev, Ventelä, Hančák, Kolba, Zekucia, Borov – Juusela, Lalancette, Mašlonka – Hričina, Galamboš, Mesaroš – Safaraleev, Linet, Giľák – Chalupa, Toma, Hamráček

Rozhodčí: Kalina, Orolin – Ordzovenský, Beniač – Lauff