22.09.2019, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • Tomáš Němčík

Tipsport: 1.93 3.78 3.37 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa
Erik Černák 1+0, 2 střely, čas na ledě 23:14
Dominik Mašín 0+0, 1 střela, čas na ledě 23:02 (04:53:59)
Skončilo dramatické utkání mezi Nashvillem a Tampou, ve kterém nakonec vyhráli domácí, i když to tak dlouho nevypadalo. Vyrovnávací branka přišla z hole Matta Duchena 4 vteřiny před koncem základní hrací doby. V prodloužení se prosadil Rem Pitlick.

Střely na branku 44:21
Hity 22:24

61:39

Nashville právě vstřelil branku!
Domácí vyhrávají tento zápas! Chybu v obraně hostí dokázal potrestat REM PITLICK, který získal kotouč a následně překonal bezmocného Wedgewooda. Bez asistence.

60:40

Do přečíslení 2 na 1 se řítili domácí, ale nedokázali zakončit.

60:01

Skončilo úvodních 60 minut zápasu, které nerozhodly. Skóre je 4:4, a tak bude muset rozhodnout prodloužení, popřípadě nájezdy.

60:00

59:56

Je vyrovnáno! Už se zdálo, že si Tampa dojde po vítězství, ale Viktor Arvidsson poslal puk naslepo z rohu do předbrankového prostoru, kde stál MATT DUCHENE, který propálil Wedgewooda. Asistence: Viktor Arvidsson, Roman Josi

59:49

Vhazování po levici Wedgewooda.

59:39

Hosté se osvobozují.

58:57

Domácí to zkoušejí v šesti bez brankáře!

58:31

Střelu Ekholma vytěsnil Wedgewood.

56:55

Hosté se usadili v útočném pásmu, kde tahají čas.

55:52

Roman Josi předal puk na Arvidssona, kterého však Wedgewood vychytal.

55:37

V obrovské šanci se ocitl Matt Duchene, ale hosté to tentokrát ustáli.

54:18

Tampa právě vstřelila branku!
Hosté si záhy berou své jednogólové vedení zpět! CARTER VERHAEGHE najel do útočného pásma a střelou zápěstím překonal Pekku Rinneho. Asistence: Callan Foote

53:32

Domácí využívají přesilovku! Kotouč šel po ose Johansen – Duchene – Arvidsson a právě VIKTOR ARVIDSSON byl na konci celé akce, když zakončoval z mezikruží, odkud propálil hostujícího brankáře. Asistence: Matt Duchene, Ryan Johansen.

53:20

Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Dominik Mašín – 2 min., držení.

5:4

Branky a nahrávky: 7. Forsberg (Josi, Johansen), 33. Tolvanen (Wilkins), 54. Arvidsson (Duchene, Johansen), 60. Duchene (Arvidsson, Josi), 62. Pitlick – 9. Gaunce (Gourde), 30. Verhaeghe (Cirelli), 45. Černák, 55. Verhaeghe (Foote)

Nashville Predators: Rinne (Grosenick) – Hamhus, Weber, Ekholm, Carrier, Donovan, Josi – Forsberg, Sissons, Pitlick, Tolvanen, Trenin, Arvidsson, Craggs, Watson, Wilkins, Richard, Johansen, Duchene

Tampa Bay Lightning: Wedgewood (Fucale) – Schenn, Gaunce, Foote, Thomas, Mašín, Černák – Joseph, Maroon, Witkowski, Foote, Somppi, Verhaeghe, Barre-Boulet, Martel, Stephens, Cirelli, Volkov, Colton

Rozhodčí: South, Charron – Amell, Nagy

05:35 TBL 2 Witkowski, nedovolené bránění
06:31 NSH 1:0 Forsberg (Josi, Johansen)
08:36 TBL 1:1 Gaunce (Gourde)
18:54 TBL 2 Maroon, hrubost
21:14 NSH 2 Watson, napadení