Pořadí MS po čtrnáctém závodě:
1.
Lorenzo Dalla Porta (ITA/Honda) - 184 bodů
2.
Arón Canet (ESP/KTM) - 182 bodů
3.
Tony Arbolino (ITA/Honda) - 155 bodů
4.
John McPhee (GBR/Honda) - 126 bodů
5.
Marcos Ramírez (ESP/Honda) - 123 bodů
6.
Niccolò Antonelli (ITA/Honda) - 118 bodů
7.
Jaume Masià (ESP/KTM) - 96 bodů
8.
Celestino Vietti (ITA/KTM) - 90 bodů
9.
Aj Ogura (JPN/Honda) - 86 bodů
10.
Tacuki Suzuki (JPN/Honda) - 85 bodů
...
12. Jakub Kornfeil (CZE/KTM) - 72 bodů
25. Filip Salač (CZE/KTM) - 13 bodů
Pořadí v cíli:
1.
Arón Canet (ESP/KTM) 38:01.916
2.
Aj Ogura (JPN/Honda) +4.581
3.
Dennis Foggia (ITA/KTM) +4.663
4.
John McPhee (GBR/Honda) +4.729
5.
Alonso López (ESP/Honda) +4.842
6.
Tacuki Suzuki (JPN/Honda) +4.842
7.
Sergio García (ESP/Honda) +5.085
8.
Albert Arenas (ESP/KTM) +5.483
9.
Gabriel Rodrigo (ARG/Honda) +5.773
10.
Tony Arbolino (ITA/Honda) +8.812
11.
Lorenzo Dalla Porta (ITA/Honda) +8.579
12.
Carlos Tatay (ESP/KTM) +8.900
13.
Ajumu Sasaki (JPN/Honda) +8.905
14.
Celestino Vietti (ITA/KTM) +8.970
15. Jakub Kornfeil (CZE/KTM) +9.197
16.
Andrea Migno (ITA/KTM) +13.455
17.
Darryn Binder (RSA/KTM)
Darryn Binder (RSA/KTM)
18. Filip Salač (CZE/KTM) +13.561
19.
Gerard Riu Male (ESP/KTM) +13.790
20.
Julian José García (ESP/Honda) +13.891
21.
Raúl Fernández (ESP/KTM) +14.197
22.
Davide Pizzoli (ITA/Honda) +16.586
23.
Stefano Nepa (ITA/KTM) +20.338
24.
Deniz Öncu (TUR/KTM) +20.870
25.
Kazuki Masaki (JPN/KTM) +34.135
26.
Riccardo Rossi (ITA/Honda) +43.083
27.
Tom Booth-Amos (GBR/KTM) +1:06.771
Neklasifikováni:
Makar Jurčenko (KAZ/KTM),
Marcos Ramírez (ESP/Honda),
Jaume Masià (ESP/KTM)
Nejrychlejší kolo:
Darryn Binder (RSA/KTM) 1:59.057
Postavení na startu:
1. řada: Arón Canet (ESP/KTM),
Aj Ogura (JPN/Honda),
Carlos Tatay (ESP/KTM)
2. řada: Jakub Kornfeil (CZE/KTM),
Celestino Vietti (ITA/KTM),
Alonso López (ESP/Honda)
3. řada: Tony Arbolino (ITA/Honda),
Tacuki Suzuki (JPN/Honda),
John McPhee (GBR/Honda)
4. řada: Ajumu Sasaki (JPN/Honda),
Dennis Foggia (ITA/KTM),
Lorenzo Dalla Porta (ITA/Honda)
5. řada: Albert Arenas (ESP/KTM),
Gabriel Rodrigo (ARG/Honda),
Jaume Masià (ESP/KTM)
6. řada: Filip Salač (CZE/KTM),
Andrea Migno (ITA/KTM),
Riccardo Rossi (ITA/Honda)
7. řada: Stefano Nepa (ITA/KTM),
Marcos Ramírez (ESP/Honda),
Raúl Fernández (ESP/KTM)
8. řada: Makar Jurčenko (KAZ/KTM),
Davide Pizzoli (ITA/Honda),
Gerard Riu Male (ESP/KTM)
9. řada: Julian José García (ESP/Honda),
Deniz Öncu (TUR/KTM),
Darryn Binder (RSA/KTM)
10. řada: Kazuki Masaki (JPN/KTM),
Sergio García (ESP/Honda),
Tom Booth-Amos (GBR/KTM)
11. řada: Kaito Toba (JPN/Honda)
1. Lorenzo Dalla Porta (ITA/Honda) – 184 bodů
2. Arón Canet (ESP/KTM) – 182 bodů
3. Tony Arbolino (ITA/Honda) – 155 bodů
4. John McPhee (GBR/Honda) – 126 bodů
5. Marcos Ramírez (ESP/Honda) – 123 bodů
6. Niccolò Antonelli (ITA/Honda) – 118 bodů
7. Jaume Masià (ESP/KTM) – 96 bodů
8. Celestino Vietti (ITA/KTM) – 90 bodů
9. Aj Ogura (JPN/Honda) – 86 bodů
10. Tacuki Suzuki (JPN/Honda) – 85 bodů
...
12. Jakub Kornfeil (CZE/KTM) – 72 bodů
25. Filip Salač (CZE/KTM) – 13 bodů (12:52:28)
Cíl
Arón Canet si dojel pro suverénní vítězství. Boj o druhé místo vyhrál Aj Ogura.
Cíl
Cíl
19
19
18
17
17
17
16
15
15
14
14
13
Souboje ve skupině o druhé místo.
13
13