1:3

konec (0:1, 1:0, 0:2)

15.09.2019, 17:00 • Titan aréna • 2. kolo • Michael Hruška sk

Tipsport: 4.01 4.7 1.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hostia napokon v tretej tretine strhli vedenie na svoju stranu a víťazia výsledkom 1:3 po góloch Štajnocha, Bačíka a Vandasa. Za Liptovský Mikuláš sa presadil v druhej tretine Stehlík. Týmto sa s vami lúčim a prajem pekný zbytok večera. (19:29:06)

59:11

Slovan Bratislava dal gól!
Po strate puku sa do protiútoku dostala dvojica MICHAEL VANDAS a Radovan Bondra. Prvý menovaný napokon poslal puk do prázdnej brány a zvyšuje vedenie na 1:3. Asistencie: Radovan Bondra, Tomáš Zigo.

58:45

Kuraliho strelu Habal vyrazil a hostia puk vyhodili mimo obranné pásmo.

58:40

Domácim sa zatiaľ nedarí usadiť v útočnom pásme a po puk sa neustále vracajú do obranného pásma.

58:11

Vhadzovať sa bude v útočnom pásme domácich. Liptáci odvolali Zalivina z brány a budu hrať v šestici.

58:11

Oddychový čas domácich.

57:45

Lištiakovu strelu zblokoval Puliš a puk vyviezol mimo obranné pásmo.

57:22

Domáci v plnom počte.

56:49

Hosťom sa to napokon podarilo. Následnú Pulišovu strelu Zalivin vyrazil na ochrannú sieť.

56:26

Slovan sa nevie usadiť v útočnom pásme. Liptáci sa veľmi dobre bránia.

55:42

Liptáci puk vyhadzujú a zbierajú cenné sekundy v útočnom pásme.

55:21

Vylúčenie v tíme HK 32 Liptovský Mikuláš (Uhrík – 2 min., hákovanie).

55:20

Vandas sa s pukom dostal medzi kruhy, kde bol faulovaný a bude sa vylučovať na domácej strane.

54:00

Liptáci sa po inkasovanom góle snažia dostať do útočného pásma, ale zatiaľ neúspešne. Slovan veľmi dobre bráni modrú čiaru.

52:45

Hostia napokon sedem minút pred koncom stretnutia idú do vedenia. PATRIK BAČÍK dostal puk na modrú čiaru a strelou švihom prekonáva Zalivina. Stav zápasu je 1:2. Michael Vandas, Milan Kytnár.

51:52

Tesne po vhadzovaní sa k strele od modrej čiary dostal Bačík. Jeho delovka letela tesne ponad bránu Liptovského Mikuláša.