1:0

konec (0:0)

15.09.2019, 10:15 • Na Pecích • 6. kolo • David Suchý

Tipsport: 1.75 4.0 3.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Admiry, která svého soupeře porazila poměrem 1:0. Na jedinou branku tohoto zápasu jsme čekali celkem dlouho, zhruba deset minut před koncem se prosadil Douděra. Králův Dvůr doplatil na neschopnost proměňovat vyložené šance, což bylo osudné. Naopak domácímu celku stačilo k vítězství málo. (12:10:26)

90+1

90+1

Admira hraje v posledních vteřinách hodně zkušeně, mezitím už běží nastavený čas.

90

Druhý poločas bude nastaven o jednu minutu.

90

Střídání v týmu FK Admira Praha: ze hřiště odchází Jan Martinic, přichází Vojtěch Karvánek.

88

Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, dost možná bude následovat nastavený čas. Králův Dvůr stále prohrává o jednu branku.

87

Střídání v týmu FK Admira Praha: ze hřiště odchází Marek Radimský, přichází Adam Čížek.

87

Rozehrávka rohového kopu trvala celkem dlouho, načež se k hlavičkovému pokusu dostal Hudec, který poslal míč do protihráče. Následovat bude další roh.

86

Na opačné straně jsme sledovali centrovanou nabídku z pravé strany, která ale nebyla vůbec přesná. I tak si Admira vybojovala další rohový kop.

85

Přihrávka pod sebe měla směřovat na hostujícího Kůžela, avšak před ním si obrannou povinnost splnil Herc, který odklidil míč od bezpečnějšího prostoru.

84

Do konce zápasu zbývá něco málo kolem pěti minut, což je hrozně málo času na vyrovnávací branku. Ještě nepředbíhejme, skóre se klidně může otočit.

82

82. DOUDĚRA - 1:0

82

Admira právě vstřelila branku!
Tak přeci jenom jsme se dočkali úvodní trefy! Průniková přihrávka směřovala do pokutového území, kde měl trestuhodně příliš prostoru domácí MICHAL DOUDĚRA, který si navedl míč na levou nohu a poté zamířil ke vzdálenější konstrukci.

79

Útočným faulem si pomohl domácí Herc, který fauloval jednoho z protihráčů. Hostující celek rozehrál narychlo, o rozehrávku se postaral obránce Hell.

78

Střídání v týmu FK Admira Praha: ze hřiště odchází Martin Čácha, přichází Viktor Záruba.

77

Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází David Beňo, přichází David Kůžel.

76

Hlavní sudí opět odpískal ve prospěch domácího celku. Na zadní tyči se o akrobatické zakončení pokoušel Hudec, avšak před ním zasahoval soupeř.

75

Střídání v týmu FK Admira Praha: ze hřiště odchází Štěpán Zahálka, přichází Jiří Mošna.