15.09.2019, 17:00 • Zimní stadion Olomouc • 2. kolo • Kristýna Nováková

Tipsport: 2.35 4.1 2.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mně z plecharény vše, loučím se s vámi a přeji vám pěkný zbytek nedělního večera. (19:38:58)
Nejlepší hráči utkání:

HC Olomouc – Zbyněk Irgl
BK Mladá Boleslav – Gasper Krošelj
V prodloužení se zase pro jednou uplatnilo rčení "nedáš-dostaneš". Ve velké šanci se ocitl David Ostřížek, jenže ji nedokázal proměnit. Hned vzápětí se z protiútoku prosadil Lukáš Žejdl, který tak rozhodl o tom, že si Mladá Boleslav z Olomouce odveze 2 body.

62:49

62:49 Lukáš ŽEJDL - 1:2

62:49

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Tak to je velká škoda – Ostřížek svou tutovku před boleslavskou bránou neproměnil, do protiútoku však hned vzápětí vystartovali Bruslaři. Pláněk poslal dopředu LUKÁŠE ŽEJDLA, který poslal kotouč do horní části Konrádovy brány. Asistence: Martin Pláněk.

62:37

Kotouč je opět v obranném pásmu Olomouce.

62:15

Ale Bruslaři hned po buly vyhazují až ke Konrádovi.

61:57

Tohle bude možná rozhodující okamžik zápasu.

61:57

Strapáč byl při svém zakončení seknut jedním z boleslavských.

61:36

Tentokrát střelu olomouckého beka slovinský gólman vyrazil vyrážečkou.

61:18

Po Škůrkově nahození se přerušuje hra a vhazovat se bude před boleslavským gólmanem.

61:07

Hrbasovu střelu srazil Vyrůbalík.

60:38

Ondrušek si najížděl na Krošelje, ale jeho střela skončila v ochranné síti.

60:01

Ve třetí třetině se domácím hokejistům přece jen podařilo vyrovnat, když z pravého kruhu prostřelil mladoboleslavského fantoma domácí kanonýr Zbyněk Irgl. Stav utkání po třech dvacetiminutovkách je tedy 1:1 a v plecharéně se oba týmy připravují na prodloužení.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:53

Hráči bojovali o kotouč v rohu olomouckého obranného pásma, rozhodčí však přerušuje hru, protože na ledě zůstává ležet Zbořil.

1:2

Branky a nahrávky: 49. Irgl (Ostřížek, Škůrek) – 7. P. Kousal (Flynn), 63. Žejdl (Pláněk)

HC Olomouc: Konrád (Lukáš) – Vyrůbalík (C), Škůrek, Ondrušek (A), Jaroměřský, Švrček, Dujsík, Valenta – Ostřížek, J. Knotek (A), Irgl – Strapáč, Kolouch, Klimek – Burian, Nahodil, Olesz – V. Tomeček, Handl, Hecl.

BK Mladá Boleslav: Krošelj (J. Růžička (A)) – Ševc (A), Hrbas, Dlapa, Pláněk, Bernad, Fillman, Kurka – Pabiška, Žejdl (A), Vondrka (C) – Skalický, Zbořil, Klepiš – R. Zohorna, P. Musil, J. Stránský – Flynn, Najman, P. Kousal.

Rozhodčí: Šír, Micka – Pešek, Malý

06:46 MBL 0:1 P. Kousal (Flynn)
08:50 MBL 2 Dlapa, sekání
16:27 MBL 2 Ševc, nedovolené bránění
16:32 MBL 2 Dlapa, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
18:53 OLO 2 Strapáč, hrubost