2:1 6:2, 4:6, 7:5

konec Slovensko – Švýcarsko 1:1

13.09.2019, 19:11 • 2. kolo • Miroslav Revaj sk

Tipsport: 1.54 2.34 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnes to bol teda pre Slovensko náročný deň, napokon zrejme aj môžme byť radi, že po prvom dni tu je nerozhodný stav. Zajtra sa od 16:00 hod. začína štvorhrou a potom sú na programe ešte dve dvojhry. Nominácie sa však ešte môžu meniť.

To je už teda dnes z mojej strany všetko, ďakujem za vašu pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera. (21:27:51)

Andrej Martin získava pre Slovensko prvý bod a tak je po prvom hracom dni stav medzi Slovenskom a Švajčiarskom vyrovnaný 1:1! Po prekvapujúcej prehre Martina Kližana tak zabrala naša tímová dvojka, Andrej predviedol výborný výkon a v zápase, ktorý nemal jasného favorita, napokon získava bod a všetko je to pred zajtrajším programom otvorené.

Koniec zápasu

7:5

GEM, SET, ZÁPAS Andrej Martin! Naša tímová dvojka to napokon zvládla, po náročnej trojsetovej dráme zviťazila v tomto stretnutí nad švajčiarskou jednotkou Henri Laaksonenom a určite je tu úľava v našom tíme po tomto dramatickom stretnutí, ktoré ponúklo výborný tenis.

40-15

Je tomu naozaj tak, dva mečbaly pre Slováka!

30-15

Slovák teraz netrafil základnú čiaru, stále je však blízko k ďalšiemu mečbalu.

30-0

Loptu získava Martin.

15-0

Dôležité podanie teraz Andrej odštartoval úspešne.

6:5

Koniec prestávky, podávať bude Andrej Martin.

6:5

Nasleduje prestávka a výmena strán.

6:5

Hneď ten prvý aj využíva a tak sa zrodil ribrejk! Andrej Martin vyhráva v treťom sete 6:5 a získava druhú šancu ukončiť toto stretnutie vo svoj prospech!

40-15

Slovenská tímová dvojka získava dva brejkbaly!

30-15

Andrej Martin znova vedie pri servise súpera o jeden fiftín.

15-15

Po 15 na oboch stranách.

15-0

5:5

Henri Laaksonen sa udržal v tomto zápase! Pri svojom podaní sa Andrej Martin k mečbalu nedostal, svoje podanei tak stratil a ešte si tak dnes AXA Aréna môže užiť veľkú tenisovú drámu.

40-A

Pokazený úder od slovenského tenistu, druhý brejkbal pre Laaksonena.

40-40

Ale nevyuživa ho! Dráma pokračuje.

30-40

Švajčiar zahral presné obhodenie, takže získava brejkbal na udržanie sa v tomto zápase!