6:2

konec (2:0, 3:2, 1:0)

13.09.2019, 18:15 • DRFG arena • 3. kolo • Adéla Hrabálková

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný páteční večer. (20:28:15)
Ačkoli se v závěru druhé periody Slavia zvedla, ve třetí třetině už v tom pokračovat nedokázala a žádnou další branku nepřidala. Naopak Kometě dnešní tříbodové vítězství pojistil Dominick Vašíček, když upravil skóre na konečných 6:2 pro domácí.

59:11

Furch se napřahoval na modré, ale minul kotouč.

58:54

Necelé dvě minuty do konce zápasu, Kometa se stále drží v útočném pásmu.

57:58

Brabenec dostal dobrou přihrávku k pravé tyči, ale nedokázal si včas zpracovat puk. Než se dostal k zakončení, Pánek se stihl přesunout.

56:32

Puk se mezi holemi hokejistů obou týmů dostal až Štrombachovi, kterému ale střela nesedla a minul Kubíkovu bránu.

55:28

Kuncovo nahození Pánek chytá.

54:10

Hovorkův pokus byl ztečován mimo tři tyče brněnské brány.

53:01

Ivo Sedláček to zkoušel z mezikruží, střelou mezi betony ale neuspěl.

51:29

Martiška si vybojoval střeleckou pozici, kotouč z jeho hole ale přeletěl hostující svatyni.

50:20

49:15

Kometa nepouští soupeře k zakončení.

48:20

Slavia byla až moc důrazná před Kubíkovou bránou, v následující šarvátce se hrubosti dopustil Stanislav Svozil. Hosté tak mají příležitost odpovědět na inkasovaný gól.

47:29

Kometa právě vstřelila branku!
Brňané se nakonec dočkali a po vytrvalém tlaku se jim daří skórovat i ve třetí třetině. Holemý nahazoval kotouč na bránu, ono nahození mezi Pánkovy betony usměrnil DOMINICK VAŠÍČEK. Asistence: Jan Holemý, Marcel Martiška.

47:21

Marcel Martiška se podél tyče pokoušel procpat kotouč za Pánka, ani on ale nebyl úspěšný.

46:33

Kunc se pokoušel o třetí gól, ale hostující gólman mu v tom dokázal zabránit.

45:41

Kotouč se dostal ke Svozilovi na modrou, ten ale svojí střelou Pánka nepřekonal.

44:42

Po Kubíkově zákroku vyletěl puk mimo hrací plochu.

6:2

Branky a nahrávky: 15. Kunc (Kowalczyk), 18. Svozil (Svoboda), 21. Svoboda (Kunc, Brabenec), 32. Svoboda (Kunc, Brabenec), 36. Kunc (Dufek, Brabenec), 48. Vašíček (Holemý, Martiška) – 37. Petrák (Hovorka), 39. Havrda (Hovorka, Němeček)

HC Kometa Brno: Kubík (Rachůnek) – Kowalczyk (C), Sedláček J., Svozil, Vašíček, Holemý, Fajmon, Furch – Svoboda, Brabenec, Kunc, Sedláček I., Malý, Stránský, Martiška, Vašíček, Bartes, Popelka, Dufek.

HC Slavia Praha: Pánek (Kufa) – Štíbr, Hovorka, Němeček, Fiala, Bureš, Klatt, Srdínko – Havrda, Petrák (C), Křenek, Stupka, Labuzík, Turek, Kižlin, Ribarovski, Štrombach, Míšek.

Rozhodčí: Obadal – Novák, Měkýš

09:27 SLA 2 Stupka, příliš mnoho hráčů
10:55 SLA 2 Petrák, vysoká hůl
14:27 SLA 2+10 Kižlin, vražení na hrazení+vražení na hrazení
14:40 KOM 1:0 Kunc (Kowalczyk)
17:05 KOM 2:0 Svozil (Svoboda)