2:3
konec (1:1, 0:1, 1:1)
12.09.2019, 18:10 • Minsk Arena • David Suchý
Tipsport: 2.56 3.9 2.4 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.56 - 3.9 - 2.4
HC Dinamo Minsk – HC Sibir Novosibirsk
2:3
konec (1:1, 0:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 5. Prince (Paré, A. Kosticyn), 60. Gragnani (Shore) – 17. Ruohomaa (Jokipakka), 31. Ruohomaa (Puustinen, Ilja Morozov), 49. Milovzorov (Kazakov, Loginov)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Dinamo Minsk:
Osipkov (Enroth) – Gragnani (A), Děrjabin, Elliott, Znacharenko, Gotovec, Jevenko, Stefanovič, Ustiněnko – An. Stěpanov, Děmkov, Pavlovič – Pulkkinen, Shore, Martynov – Prince, Paré, A. Kosticyn (A) – Kogaljov, Kitarov (C), Pavlenko.
Náhradníci:
Trenér:
HC Sibir Novosibirsk:
Säteri (Krasikov) – Jermakov, Jokipakka, K. Alexejev, Demidov, Timašov, Chabarov, Jefremov (C), Ilja Morozov, Loginov (A) – J. Peltola, Ruohomaa, Puustinen – Milovzorov, Sajustov, Kazakov – Michajlov, Torčeňuk, Česalin – Šarov, Romancev, Pervušin.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Beljajev, Sergejev – Zacharenkov, Šeljanin
Diváci:
1. třetina | ||||
04:34 | MIN | 1:0 | Prince (Paré, A. Kosticyn) | |
05:50 | SIB | 2 | K. Alexejev, sekání | |
12:25 | SIB | 2 | Torčeňuk, sekání | |
15:44 | MIN | 2 | Kitarov, podrážení | |
16:31 | SIB | 1:1 | Ruohomaa (Jokipakka) | |
17:57 | MIN | 5+OK | Jevenko, nesportovní chování | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
30:56 | SIB | 1:2 | Ruohomaa (Puustinen, Ilja Morozov) | |
38:30 | SIB | 2 | K. Alexejev, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:47 | MIN | 2 HL | příliš mnoho hráčů | |
48:33 | MIN | 2 | A. Kosticyn, sekání | |
48:48 | SIB | 1:3 | Milovzorov (Kazakov, Loginov) | |
49:48 | MIN | 2 | A. Kosticyn, nafilmovaný pád nebo přehrávání | |
SIB | 2 | Chabarov, držení | ||
56:23 | SIB | 2 | Loginov, držení | |
59:16 | MIN | 2:3 | Gragnani (Shore) | |
Konec |
Liberec – Technika Brno 16:00 10:0
PZ Kladno – Kobra 16:00 0:3
Zlín – Poruba 16:00 11:1
Plzeň – Sparta 17:00 6:2
Vítkovice – Přerov 17:00 4:1
Jihlava – Tábor 17:30 2:1
Mladá Boleslav – Mountfield HK 17:30 3:4
HC Litvínov – Kladno 17:30 5:3
Třinec – HK MD Šumperk 17:30 1:4
Havířov – Vsetín 17:45 2:1
Pardubice – Č. Budějovice 18:00 9:0
K. Vary – Hvězda Praha 18:00 8:0
Olomouc – Kometa Brno 18:00 4:5
Havlíčkův Brod – Slavia 18:30 2:4
56:23
49:48
Vyloučení v týmu HC Sibir Novosibirsk (Jaroslav Chabarov – 2 min., držení).
48:33
40:47
38:30
17:57
15:44
12:25
05:50