0:2
konec (0:1, 0:0, 0:1)
12.09.2019, 16:00 • Ufa-Arena • Michal Luxa (@MisakMispulin)
Tipsport: 2.45 3.8 2.55 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.45 - 3.8 - 2.55
Salavat Julajev Ufa – Avtomobilist Jekatěrinburg
0:2
konec (0:1, 0:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 13. Dawes (Alexej Vasilevskij, Obidin), 58. Sexton (Platt, Holland)
Karty:
Neproměněná penalta:
Salavat Julajev Ufa:
Metsola (Karejev) – Larsen, Panin (C), Arzamascev, Koledov, Ar. Sergejev, Pašnin, Muchamadullin, A. Semjonov – Hartikainen, Manninen, Omark (A) – Kugryšev, Burmistrov (A), Sošnikov – Gimatov, Kadějkin, Soloduchin – Amirov, Chochrjakov, M. Majorov.
Náhradníci:
Trenér:
Avtomobilist Jekatěrinburg:
Jakub Kovář (Gross) – Alexej Vasilevskij, Gurkin, Trjamkin, Berezin, I. Višněvskij, Batyršin, Valitov – Macek, Litovčenko, Dawes (C) – Sexton, Holland, Platt (A) – Obidin, Kučerjavenko, A. Garejev – Chripunov, V. Popov, Mozer – Ovčinnikov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Denis Bondar, Konstantin Olenin – Maxim Bersenjov, Jevgenij Judin
Diváci:
1. třetina | ||||
09:18 | JEK | 2 | A. Garejev, nedovolené bránění brankáři | |
10:55 | UFA | 2 | Omark, hákování | |
12:03 | JEK | 0:1 | Dawes (Alexej Vasilevskij, Obidin) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
25:32 | JEK | 2 | A. Garejev, hákování | |
29:46 | UFA | 2 HL | příliš mnoho hráčů, odpyká Omark | |
35:39 | JEK | 2 | Batyršin, držení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:58 | JEK | 2 | I. Višněvskij, podrážení | |
43:50 | JEK | 2 | Holland, hákování | |
47:52 | JEK | 2 | I. Višněvskij, vysoká hůl | |
49:19 | UFA | 2 | Hartikainen, hrubost | |
JEK | 2 | Alexej Vasilevskij, sekání | ||
57:45 | JEK | 0:2 | Sexton (Platt, Holland) | |
59:19 | UFA | 2 | Larsen, podrážení | |
60:00 | UFA | 2 | Pašnin, krosček | |
Konec |
Liberec – Technika Brno 16:00 10:0
PZ Kladno – Kobra 16:00 0:3
Zlín – Poruba 16:00 11:1
Plzeň – Sparta 17:00 6:2
Vítkovice – Přerov 17:00 4:1
Jihlava – Tábor 17:30 2:1
Mladá Boleslav – Mountfield HK 17:30 3:4
HC Litvínov – Kladno 17:30 5:3
Třinec – HK MD Šumperk 17:30 1:4
Havířov – Vsetín 17:45 2:1
Pardubice – Č. Budějovice 18:00 9:0
K. Vary – Hvězda Praha 18:00 8:0
Olomouc – Kometa Brno 18:00 4:5
Havlíčkův Brod – Slavia 18:30 2:4
60:00
59:19
49:19
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Alexej Vasilevskij – 2 min., sekání).
47:52
43:50
41:58
35:39
29:46
25:32
10:55
09:18