Extraliga dorostu

BK Havlíčkův Brod – HC Slavia Praha

2:4

konec (0:1, 2:1, 0:2)

12.09.2019, 18:30 • Zimní stadion Kotlina, Havlíčkův Brod • Skupina Střed • Štěpán Ondráček

Je konec! Třetí třetina nabídla zajímavou hru, ve které hrály prim oba týmy. Zlomové okamžiky přišly tři minuty před koncem. Pražané dokázali zásluhou Dominika Paláta rozhodnout o svém vítězství. (20:42:05)

59:40

Hosté byli před Tučkem, ale obrana byla připravená.

59:13

Slavia právě vstřelila branku!
tři body míří do Prahy! Špatnou přihrávku Havlíčkova Brodu zachytil DOMINIK PALÁT, který trefil prázdnou branku!

58:53

Bruslaři se snaží, co můžou jenže Pražané se osvobozují.

58:10

Bruslaři jsou před Pittrem, ale domácí nemají složený přesilovkový vzorec.

57:54

Slavia vyhrála buly a ihned se osvobozuje.

57:47

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Jokl – 2 min., podrážení).

56:49

V Kotlině máme další zvrat v utkání. Pražané si berou své vedení zpět v přesilové hře. DOMINIK PALÁT byl na modré, když využil clony před Tučkem! Asistence: Matěj Svoboda a Jakub Štancl.

56:19

Matěj Kvasička dostal křižnou přihrávku na levý kruh. Hráč soupeře měl před sebou odkrytou část branky, jenže z jedničky poslal puk do boční sítě!

55:22

Pražané to zkoušeli od modré i před Tučkem, ale puky létaly mimo havlíčkobrodskou svatyni.

55:07

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kuchta – 2 min., podrážení).

54:44

Hosté jsou před vlastním brankářem a mladí Bruslaři skvěle presují.

54:10

Filip Tuček si po vyjel proti střele z levého kruhu a puk mu vypadl z výstroje. Nakonec hrací předmět skončil těsně levé tyče!

53:45

Nepříjemná střela od modré, která nadělala menší problémy Tučkovi, jenž ho schoval v lapačce.

53:28

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Jakubec – 2 min., krosček).

53:16

Hraje se o každý centimetr ledové plochy a bude zajímavé sledovat samotný konec utkání..

52:59

Sešívaní mohli udeřit ve vlastním oslabení, ale jeden z útočníku byl v ofsajdu.

52:18

Tomáš Krejčí mohl dostat domácí tým opět do vedení. Útočník Havlíčkova Brodu byl před brankářem, ale nedokázal dostat hrací předmět za jeho záda!

2:4

Branky a nahrávky: 33. Juřica, 35. T. Krejčí (Kutlvašr, Juřica) – 11. Vlasák (Slavíček), 37. Kvasnička (Palát, Hofmann), 57. Palát (M. Svoboda, Štancl), 60. Palát

BK Havlíčkův Brod: Tuček (Kubík) – Besmák, Jakubec, Zych (C), Vaněček, Kuchta, Fišer, Kutlvašr, Doležal – Dymák (A), Juřica, Rauš (A), Janko, Holenda, T. Krejčí, D. Krejčí, Bačkovský, Kravec, Prášek

HC Slavia Praha: Pittr (Volevecký) – Hrdlička, Stejskal, M. Svoboda, Weitz, Palát, Kluch (C) – Vlasák, Slavíček (A), Malínek, Jokl, Hamršmíd, Kvasnička, Brummel, J. Svoboda, Novák, Hofmann (A), Štancl, Vymětal

Rozhodčí: Petr Úlehla – Tomáš Jiruška, Matěj Krejčí

10:22 SLA 0:1 Vlasák (Slavíček)
15:25 HBR 2 Kutlvašr, držení
18:21 SLA 2 Brummel, sekání
20:25 SLA 2 Svoboda, hákování
31:19 SLA 2 Malínek, podrážení