1:4
konec (1:2, 0:1, 0:1)
12.09.2019, 17:30 • WERK ARENA, Třinec • Skupina Východ • Dominik Stošek
HC Oceláři Třinec – HK Mladí Draci Šumperk
1:4
konec (1:2, 0:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 13. Wawrzkiewicz (Pospíšil, Hlávka) – 12. Šucha (Fibigr), 20. Kučera (Blaško), 27. Diviš, 45. Koutecký (Minařík, Kučera)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Oceláři Třinec:
Halouzka (40.Klimek) – Mošnička, Hykl, Ciencala, Andrle, Pospíšil, Ročák, Hrůzek (A) – Gazur, Šutý, Šotkovský, Petrovský (C), Jánoš, Tomiczek, Przybyla (A), Wawrzkiewicz, Hlávka, Pánek, Kozlík, Procházka
Náhradníci:
Trenér:
HK Mladí Draci Šumperk:
Ryšavý (Šedivý) – Seidenglanz, Minařík, Slabý, Kareš, Zavoral, Blaško, Koutecký, Panáček – Burda, Mann, Slováček, Kučera (A), Diviš, Fibigr (C), Trögner, Haas, Šucha
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
1. třetina | ||||
06:11 | MDS | 2 | Panáček, hákování | |
10:53 | TRI | 2 | Hrůzek, podrážení | |
11:17 | MDS | 0:1 | Šucha (Fibigr) | |
12:25 | TRI | 2 | Panáček, podrážení | |
12:37 | TRI | 1:1 | Wawrzkiewicz (Pospíšil, Hlávka) | |
18:50 | MDS | 2 | Minařík, hrubost | |
TRI | 2 | Przybyla, hrubost | ||
19:52 | MDS | 1:2 | Kučera (Blaško) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
26:53 | MDS | 1:3 | Diviš | |
37:00 | TRI | -Klimek +Halouzka (Střídání) | ||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:49 | TRI | 2 | Hrůzek, nesportovní chování | |
44:18 | TRI | 2 | Klimek, podrážení, odpyká Hrůzek | |
44:35 | MDS | 1:4 | Koutecký (Minařík, Kučera) | |
48:49 | TRI | 2 | Burda, podrážení | |
51:26 | TRI | 2 | Šotkovský, sekání | |
MDS | 2 | Burda, hrubost | ||
52:15 | MDS | 2 | Seidenglanz, držení | |
Konec |
Liberec – Technika Brno 16:00 10:0
PZ Kladno – Kobra 16:00 0:3
Zlín – Poruba 16:00 11:1
Plzeň – Sparta 17:00 6:2
Vítkovice – Přerov 17:00 4:1
Jihlava – Tábor 17:30 2:1
Mladá Boleslav – Mountfield HK 17:30 3:4
HC Litvínov – Kladno 17:30 5:3
Třinec – HK MD Šumperk 17:30 1:4
Havířov – Vsetín 17:45 2:1
Pardubice – Č. Budějovice 18:00 9:0
K. Vary – Hvězda Praha 18:00 8:0
Olomouc – Kometa Brno 18:00 4:5
Havlíčkův Brod – Slavia 18:30 2:4
59:46
58:55
58:37
58:11
57:17
56:47
55:16
54:17
53:51
53:31
53:11
52:51
52:34
52:15
52:15
51:26
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Šotkovský – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Burda – 2 min., hrubost).