12.09.2019, 17:45 • Gascontrol Aréna, Havířov • Skupina Východ • Tomáš Vlček

Horváth se dostal do zakončení sám mezi kruhy ale prudkou střelu poslal nad.

55:12

Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Makovec – 2 min., vysoká hůl).

52:16

Vsetín právě vstřelil branku!
Hosté snižují na 1:2, když FILIP KRAJČÍK střelou od modré čáry přesně k levé tyči překonal Zlatnického. Asistence Stanislav Kunst a Matyáš Dědek.

50:30

Urbančík trefuje prudkou střelou tyč vsetínské branky!

50:00

Havířov právě vstřelil branku!
AZ z rychlé protiakce zvyšuje na 2:0. MARTIN KUBÍK dostal přihrávku do úniku a střelou mezi betony procpal puk za brankovou čáru. Asistence Martin Pavlačka a Petr Kubíček..

35:45

Makovec vyzval Kubíka k zakončení v dobré pozici, ten ale Nešpůrka nepropálil.

34:08

Tak tohle je divoká pasáž utkání. Hosté se nemohou dostat do útočné třetiny, zato domácí už meli nedotažené přečíslení 3 na 1 a pak se do samostatného zakončení dostal Bárta. Ani on ale neuspěl.

32:48

Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Kremnický – 2 min., podrážení).

29:19

Přesilovka Vsetína končí. Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Kočí – 2 min., podrážení).

27:53

Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Zmarzlák – 2 min., držení).

26:55

Na druhé straně se sám před Zlatnickým zjevil Babeliak, ale ani na dvakrát za něj kotouč nedostal.

26:09

Pavlačka se prosmýkl ve středním pásmu mezi dvěma protihráči a rázem z toho byla situace 2 na 1 pro AZ. Následně přihrál spoluhráči Zmarzlákovi, ale ten zcela sám před Nešpůrkem neuspěl.

17:09

Autor střely Kuchařík dostal vzápětí hit a zůstal ležet na ledě. Ale po krátké chvíli sám odjíždí na střídačku do péče lékařky.

16:55

Hosté šli 3 na 1, Zlatnický ale střelu ze střední vzdálenosti vyráží do rohu.

16:40

Kubíček ve dvou šancích před vsetínskou brankou, ale tentokrát neuspěl.

09:50

Pavlačka se bleskově dostal na druhou stranu hrací plochy do zakončení, ale sám před Nešpůrkem neuspěl.

07:30

Havířovští šli 2 na 1, Horváth vzal zakončení na sebe, ale Nešpůrka nepropálil.

06:32

Obránce AZetu PETR KUBÍČEK otevírá skóre utkání, když po levé straně vnikl do útočné třetiny, stahovačkou na střed se zbavil obránce a pak prudkou střelou poslal puk ke vzdálenější tyči – 1:0. Bez asistence.

02:30

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Bednařík – 2 min., pozdní dohrání).

2:1

Branky a nahrávky: 7. Kubíček, 50. Kubík (Pavlačka, Kubíček) – 53. Krajčík (Kunst, Dědek)

AZ Havířov: Zlatnický (Nowak) – Wlodara, Bílek, Kremnickáý, Kubíček P., Křivohlávek, Puzoň, Zmarzlák – Pavlačka, Kubík, Makovec, Kolat, Becher, Urbančík, Vojkůvka, Kusak M., Bárta, Horváth, Belan.

VHK ROBE Vsetín: Nešpůrek (Vilém) – Šedlbauer, Velikovský, Kočí, Mikula, Krajčík, Kunst – Bednařík, Rybár, Adámek, Kuchařík, Hrnčíř, Dědek, Turek, Čajanová, Babeliak, Jurek.

Rozhodčí: Šutara – Janoško, Hranoš