2. liga skupina Střed (ČR)

HC Kobra Praha – HC Klatovy

4:2

konec (0:0, 2:0, 2:2)

11.09.2019, 18:00 • Zimní stadion HC Kobra Praha, Praha 4 (Braník) • 1. kolo • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 1.4 5.0 5.08 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:57

Kobra právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto, tři body dnes zůstanou v Praze! Opuštěnou klatovskou svatyni trefil z velké vzdálenosti KAMIL BŘÍŠKA, a pojistil tak domácí vítězství. Bez asistence.

55:44

Klatovy právě vstřelily branku!
Novák se po čtyřiačtyřiceti minutách vrací na led, hlouček hostujících příznivců se raduje! Z bezprostřední blízkosti brankoviště Sochůrka překonal DAVID ROUBAL, a na Braníku je to tak opět jen o jedinou branku! Čekají nás zajímavé poslední minuty... budou vůbec poslední? Asistence: Josef Hasman, Jakub Slavík.

51:59

Tak tohle je pro hosty pořádně hořká pilulka, kotouč se teď jen těsně proskákal za Kristiána Koláře! Pod třetí trefu domácích se podepisuje slovenský forvard DENIS HELDÁK, Kobra tak osm minut před koncem znovu vede o dvě branky! Asistence: Dominik Novák, Filip Hlinka.

48:33

A pozor, tohle možná bude ještě drama! Domácí obrana zaspala a nepohlídala si volného JOSEFA ROUBALA, který ukázkovým zakončením z voleje vykřesal jiskru naděje pro Klatovské! Asistence: Vojtěch Tulačka, Jakub Houfek.

27:33

Braníku už je to o dvě branky, domácí využívají přesilovou hru! Denis Heldák našel u opačné tyče úplně volného FILIPA HLINKU, který ranou z první bez slitování prostřelil bezmocného Koláře! Asistence: Denis Heldák, Dominik Valík.

24:03

Braničtí jdou v pětadvacáté minutě zničehonic do vedení, první branku Kobry v letošní sezóně má na svědomí druholigový matador KAMIL BŘÍŠKA! Ten z prostoru mezi kruhem a brankovištěm přetavil signalizovaný trest Klatov v úvodní trefu! Asistence: Tomáš Mrkvička.

4:2

Branky a nahrávky: 25. Bříška (Mrkvička), 28. Hlinka (Heldák, Valík), 52. Heldák (Novák, Hlinka), 59. Bříška – 49. Roubal J. (Tulačka, Houfek), 56. Roubal D. (Hasman, Slavík)

HC Kobra Praha: Sochůrek (Langer) – Valík, Knesl, Šefl, Šteiner (A), Mrkvička, Šmíd – Petrov, Hlinka, Antončík (C), Šťastný, Novák, Netolický, Bříška (A), Šeba, Smejkal, Heldák, Hrubý, Tondr, Mucha.

HC Klatovy: Kolář (Hauser) – Slavík (C), Šiller, Houdek, Lokajíček, Kremláček, Houfek, Walter – Uhlík, Matiášek, Roubal D. (A) – Rohla, Tulačka (A), Mužík – Eret, Roubal J., Vávra – Hasman, Hanzlík, Procházka.

Rozhodčí: Vokřál – Marek, Ovsík.