0:2

konec (0:0)

09.09.2019, 20:45 • Skupina C • Petr Sumbal

Tipsport: 9.24 5.44 1.36 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek večera. (22:47:24)

Fauly: 9:10
Zápas skončil, Severní Irsko prohrálo v kvalifikačním utkání na EURO 2020 doma s Německem 0:2. Němci byli lepším týmem, takže si vítězství zaslouží, ale také Severní Irsko mělo šance, hlavně Conor Washington, kterého však vychytal dvakrát Neuer. Němci se dostali do vedení krátce po startu druhého poločasu, kdy se trefil krásně z voleje Marcel Halstenberg. Poté měli Němci spoustu dalších šancí, ale Bailey Peacock-Farrell se rozchytal k výbornému výkonu. Až v nastaveném čase si vybral slabší chvilku, kdy se nechal překonat střelou Serge Gnabryho z úhlu.

90+4

90+3

90+3. Serge GNABRY - 0:2

90+3

Německo právě vstřelilo branku!
A je definitivně rozhodnuto. SERGE GNABRY dostal dobrou přihrávku od Havertze a i když už byl docela z úhlu, dokázal Peacocka-Farrella překonat. Asistence: Kai Havertz.

90+1

Nastavují se tři minuty.

90

Zpoza vápna se dostal ke střele nový muž na trávníku Emre Can, ale jeho pokus byl sražen na rohový kop.

88

Němci už před sebou mají otevřenější obranu a snaží se toho využít. Faulován byl nyní Toni Kroos.

85

Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Marco Reus, přichází Emre Can.

83

Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází Conor Washington, přichází Shayne Lavery.

82

Julian Brandt dostal od Kimmicha přihrávku do ofsajdu, takže Němci musí nyní míč chtě nechtě odevzdat.

81

Němci se snaží dohrát zápas hlavně v klidu a nechtějí hrát s domácími divoký fotbal nahoru dolů. Proto hlavně drží míč ve své moci.

80

Je před námi posledních deset minut, favorizovaní Němci drží těsný náskok a Irové stále cítí šanci na body.

79

Němci se ale samozřejmě nechtějí nechávat takto přehrávat, takže nyní drží míč ve své moci a snaží se trochu dostat soupeře z tempa.

78

Irové v posledních minutách trochu převzali taktovku nad hrou, ale Němci to zatím zvládají a zkušeně se brání.

77

Whyteho centry zatím nejsou z nejpřesnějších a ani ten další bohužel pro domácí nebyl výjimkou.

76

Lukas Klostermann byl po Reusově přihrávce v ofsajdu, takže k míči se dostane reprezentace Severního Irska.

74

Lukas Klostermann ještě zastihl dlouhý míč na hrací ploše a nasměroval ho na branku, pouze však do místa, které měl pod kontrolou Bailey Peacock-Farrell.