Přípravné zápasy juniorů

AZ Havířov – VHK ROBE Vsetín

2:1

po s.n. (4:1) (0:0, 0:0, 1:1)

16.08.2019, 16:15 • Gascontrol Aréna, Havířov • Info o změnách stavu (Tomáš Vlček)

Ode mne je to pro dnešek vše, napočtenou u dalších přenosů. (18:25:41)
Havířovští byli v nájezdech jednoznačně úspěšnější, vyhráli je 4:1 a celé utkání tak překlopili na svou stranu po výsledku 2:1sn.

V samostatných nájezdech zvítězil tým AZ RESIDOMO Havířov.
Autorem vítězné branky je ONDŘEJ BECHER.

Samostatné nájezdy začínají.
Třetí třetina přinesla po jedné brance na každé straně a tak je z toho, vzhledem k průběhu utkání, asi zasloužená remíza po 60 minutách.
O vítězi tak budou rozhodovat samostatné nájezdy.

59:59

Vsetín právě vstřelil branku!
Velký tlak vsetínských nakonec vyústil ve vyrovnání. TOMÁŠ FRIMEL se dostal na brankovišti k vyraženému puku a v poslední vteřině jej poslal za brankovou čáru. Asistence Martin Kožený.

2:1

Branky a nahrávky: 52. Tomeček (Kapitanov), rozh. náj. Becher – 60. Frimel (Kožený)