konec (0:0)

15.08.2019, 19:00 • Slavutych-Arena, Záporoží • 3. předkolo • Lukáš Jasoněk

Tipsport: 2.3 3.17 3.41 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

On-line přenos končí. Na počtenou! (21:06:13)
Utkání o jednom gólu se hrálo v Luhansku. Tamní Zorja přivítala CSKA Sofia a navzdory své početní převaze mu dlouho nedokázala vstřelit gól. Teprve minutu před začátkem nastavení se to povedlo Rusynovi, jenž byl vzápětí vyloučen pro nesportovní chování. Domácí tým se tak ještě obával o výsledek, protože v případě inkasovaného gólu by musel absolvovat prodloužení. Vyrovnat však CSKA Sofia nedokázal a s pohárovou Evropou se rozloučil.
Držení míče: 50% : 50%.
Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 10:3. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 17:13.

90+4

90+4

Luhanský tým ještě kopal roh a právě u jeho praporku zápas bez potíží dohrál.

90+4

Střídání v týmu FK Zorja Luhansk: ze hřiště odchází Pylyp Budkivskij, přichází Vladislav Kabajev.

90+2

Mykyta Ševčenko (Luhansk) dostal žlutou kartu.

90+1

Francouzský sudí nastavil dvě minuty.

90

Autor gólu se na zápas bude muset dodívat z útrob stadionu! Nazarij Rusyn (Luhansk) se totiž při oslavě zachoval nesportovně a po druhé žluté kartě obdržel kartu červenou.

89

89. Nazarij RUSYN - 1:0

89

Zorja Luhansk právě vstřelila branku!
NAZARIJ RUSYN ukončuje střelecké trápení! Jeho první průstřel gólmana ještě stihl na brankové čáře odvrátit vracející se Albentosa, na druhou střelu k tyči už byl ale krátký i on.

87

Střídání v týmu CSKA Sofia: ze hřiště odchází Geferson, přichází Tony Watt.

86

Tomu se domácí tým hravě ubránil.

85

Mitkov (CSKA Sofia) střelou k bližší pravé tyči protáhl Ševčenka, ten vyrazil míč na roh!

84

Gólový apetit prokázal Ivanisenia (Luhansk), jeho pokus ze záklonu však nebyl nebezpečný.

82

Střídání v týmu CSKA Sofia: ze hřiště odchází Kristijan Malinov, přichází Diego Fabbrini.

81

Předchozí tvrzení pro tuto chvíli neplatí. Domácí zmobilizovali síly a během minuty dvakrát vypálili. Nejprve Rusyn do hradby těl, později Chomčenovskij do připraveného gólmana Černiauskase.

79

Myšlenkama na defenzivu domácí dávají svým sokům stále více prostoru pro kombinaci.