Menu

Fotbal

MOL Cup

Sportovní sdružení Ostrá – FC Sellier & Bellot Vlašim

1:3

konec (1:2)

14.08.2019, 17:30 • 1. kolo • Info o změnách stavu (Josef Červinka)

Tipsport: 10.11 6.0 1.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+1

Konec zápasu. (19:22:39)

88

Vlašim právě vstřelila branku!
Autorem branky je OSKAR FOTR.

79

Střídání v týmu Sportovní sdružení Ostrá: ze hřiště odchází Smetana, přichází Bejda.

65

Střídání v týmu Sportovní sdružení Ostrá: ze hřiště odchází Vobořil, přichází Novotný.

63

Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Pilík, přichází Breda.
Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Blecha, přichází Skopec.

46

Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Dias Do Nascimento, přichází Fotr.

46

Střídání v týmu Sportovní sdružení Ostrá: ze hřiště odchází Mareš, přichází Horák.

46

Začal druhý poločas.

45

První poločas skončil.

45

Ostrá právě vstřelila branku!
Autorem branky je MIROSLAV HOŠŤÁLEK.

24

Vlašim právě vstřelila branku!
Autorem branky z pokutového kopu je LUCAS SERAFIM DIAS DO NASCIMENTO.

6

Vlašim právě vstřelila branku!
Autorem branky je FILIP BLECHA.

1

Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Sportovní sdružení Ostrá: Keller – Moudrý, Hošťálek, Knobloch, Mareš, Vobořil, Hudec, Smetana, Šimáček, Řezníček, Fingerhut
Náhradníci: Bejda, Novotný, Horák, Poběrežský, Binder

FC Sellier & Bellot Vlašim: Bačkovský – Shabanov, Pilík, Plachý, Svoboda, Dias Do Nascimento, Diamé, Kadlec, Broukal, Blecha, Jelínek
Náhradníci: Fotr, Breda, Skopec, Řehák

Rozhodčí: Cihlář – Hájek, Matoušek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Sportovní sdružení Ostrá – FC Sellier & Bellot Vlašim

1:3

konec (1:2)

Zpět na online

Branky: 45. Hošťálek – 6. Blecha, 24. Nascimento (pen.), 88. Fotr

Sportovní sdružení Ostrá: Keller – Moudrý, Hošťálek, Knobloch, Mareš (46. Horák), Vobořil (65. Novotný), Hudec, Smetana (79. Bejda), Šimáček, Řezníček, Fingerhut
Náhradníci: Bejda, Novotný, Horák, Poběrežský, Binder

FC Sellier & Bellot Vlašim: Bačkovský – Shabanov, Pilík (63. Breda), Plachý, Svoboda, Dias Do Nascimento (46. Fotr), Diamé, Kadlec, Broukal, Blecha (63. Skopec), Jelínek
Náhradníci: Fotr, Breda, Skopec, Řehák

Rozhodčí: Cihlář – Hájek, Matoušek

Diváci: 180

MOL Cup

Kolín – Ústí n/O 17:00 0:1

Humpolec – Jihlava 17:00 0:9

Komárov – Vltavín 17:00 0:1

Kroměříž – Vítkovice po penal. (3:4) 17:00 2:2

Lanžhot – Znojmo po penal. (3:1) 17:00 1:1

Letohrad – Hr. Králové 17:00 0:3

Motorlet – Chomutov 17:00 4:0

Český Brod – Velvary 17:00 1:3

Dětmarovice – Třinec 17:00 1:7

Zbuzany – Domažlice 17:00 1:3

Frenštát p/R – Hlučín 17:00 1:2

Aritma – Adm. Praha 17:00 0:1

Souš – Sokolov 17:00 0:3

Olešnice – Otrokovice 17:00 2:1

Strání – Prostějov 17:00 1:3

Ždírec – Stará Říše 17:00 3:1

Sedlčany – Táborsko 17:00 0:4

Srbice – Králův Dvůr 17:00 1:2

Hlubina – D. Benešov 17:00 1:2

Val. Meziříčí – Slavičín po prodl. 17:00 4:2

Velké Hamry – Varnsdorf 17:00 0:4

Všechovice – Petřkovice 17:00 0:4

Přepeře – Dvůr Králové 17:00 6:2

Rosice – Vel. Meziříčí 17:00 4:2

Rýmařov – Uničov 17:00 2:3

Skaštice – Líšeň 17:00 3:5

Beroun – Dukla Praha 17:00 0:7

Nový Jičín – Frýdek-Místek 17:00 2:3

Soběslav – Benešov 17:00 0:2

Libiš – Zápy 17:00 0:2

Hostouň – K. Vary 17:00 2:1

HFK Olomouc – Brno 17:00 0:3

Ostrá – Vlašim 17:30 1:3

Slaný – Vyšehrad 17:30 0:4

Libčany – Chlumec nad Cidlinou 17:30 0:3

Dobříš – Písek 18:00 0:2