Menu

Fotbal

MOL Cup

TJ Sokol Hostouň – FC Slavia Karlovy Vary

2:1

konec (1:1)

14.08.2019, 17:00 • Stadion Vojtěcha Zeithamla, Hostouň • 1. kolo • Info o změnách stavu (Miroslav Vlček)

Tipsport: 2.61 3.38 2.32 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+1

Konec zápasu. (18:48:07)

84

Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň: ze hřiště odchází Vegricht, přichází Hájek.

81

Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň: ze hřiště odchází Křižka, přichází Marek.

78

Žlutou kartu dostává Vegricht (TJ Sokol Hostouň).

78

Hostouň právě vstřelila branku!
Autorem vlastní branky je ŠTĚPÁN DUBNIČKA.

68

Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Frána, přichází Stöckner.

68

Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň: ze hřiště odchází Hovorka, přichází Zahranychnyy.

50

Žlutou kartu dostává Frána (FC Slavia Karlovy Vary).

46

Žlutou kartu dostává Dosoudil (TJ Sokol Hostouň).

46

Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Deme, přichází Vokáč.
Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Jaffan, přichází Lattisch.

46

Začal druhý poločas.

45

První poločas skončil.

42

Hostouň právě vstřelila branku!
Autorem branky je VLADIMÍR KOLMISTR.

39

Žlutou kartu dostává Deme (FC Slavia Karlovy Vary).

15

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Autorem branky je JIŘÍ PROCHÁZKA.

1

Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

TJ Sokol Hostouň: Czehowsky – Krupička, Trapp (C), Dosoudil, Hovorka, Lohoyda, Vojtěšek, Křížka, Kolmistr, Vegricht
Náhradníci: Ondrejička, Vašák, Marek, Zahranychnyy, Borák, Hájek, Kabele

FC Slavia Karlovy Vary: Bláha – Holík, Pěkný (C), Ryška, Schettl, Deme, Paterna, Frána, Procházka, Dubnička, Jaffan
Náhradníci: Timko – Vokáč, Lattisch, Skala, Stöckner, Chára, Kalina

Rozhodčí: Černý – Cichra, Trska.

TJ Sokol Hostouň – FC Slavia Karlovy Vary

2:1

konec (1:1)

Zpět na online

Branky: 42. Kolmistr, 78. Dubnička (vla.) – 15. Procházka

Karty:   46. Dosoudil (HOS), 78. Vegricht (HOS) – 39. Deme (KVA), 50. Frána (KVA)

TJ Sokol Hostouň: Czehowsky – Krupička, Trapp (C), Dosoudil, Hovorka (68. Zahranychnyy), Lohoyda, Vojtěšek, Křížka (81. Marek), Kolmistr, Vegricht (84. Hájek)
Náhradníci: Ondrejička, Vašák, Marek, Zahranychnyy, Borák, Hájek, Kabele

FC Slavia Karlovy Vary: Bláha – Holík, Pěkný (C), Ryška, Schettl, Deme (46. Vokáč), Paterna, Frána (68. Stöckner), Procházka, Dubnička, Jaffan (46. Lattisch)
Náhradníci: Timko – Vokáč, Lattisch, Skala, Stöckner, Chára, Kalina

Rozhodčí: Černý – Cichra, Trska

Diváci: 100

MOL Cup

Kolín – Ústí n/O 17:00 0:1

Humpolec – Jihlava 17:00 0:9

Komárov – Vltavín 17:00 0:1

Kroměříž – Vítkovice po penal. (3:4) 17:00 2:2

Lanžhot – Znojmo po penal. (3:1) 17:00 1:1

Letohrad – Hr. Králové 17:00 0:3

Motorlet – Chomutov 17:00 4:0

Český Brod – Velvary 17:00 1:3

Dětmarovice – Třinec 17:00 1:7

Zbuzany – Domažlice 17:00 1:3

Frenštát p/R – Hlučín 17:00 1:2

Aritma – Adm. Praha 17:00 0:1

Souš – Sokolov 17:00 0:3

Olešnice – Otrokovice 17:00 2:1

Strání – Prostějov 17:00 1:3

Ždírec – Stará Říše 17:00 3:1

Sedlčany – Táborsko 17:00 0:4

Srbice – Králův Dvůr 17:00 1:2

Hlubina – D. Benešov 17:00 1:2

Val. Meziříčí – Slavičín po prodl. 17:00 4:2

Velké Hamry – Varnsdorf 17:00 0:4

Všechovice – Petřkovice 17:00 0:4

Přepeře – Dvůr Králové 17:00 6:2

Rosice – Vel. Meziříčí 17:00 4:2

Rýmařov – Uničov 17:00 2:3

Skaštice – Líšeň 17:00 3:5

Beroun – Dukla Praha 17:00 0:7

Nový Jičín – Frýdek-Místek 17:00 2:3

Soběslav – Benešov 17:00 0:2

Libiš – Zápy 17:00 0:2

Hostouň – K. Vary 17:00 2:1

HFK Olomouc – Brno 17:00 0:3

Ostrá – Vlašim 17:30 1:3

Slaný – Vyšehrad 17:30 0:4

Libčany – Chlumec nad Cidlinou 17:30 0:3

Dobříš – Písek 18:00 0:2