Menu

Fotbal

MOL Cup

TJ Sokol Libiš – SK Zápy

0:2

konec (0:1)

14.08.2019, 17:00 • 1. kolo • Info o změnách stavu (Václav Havel)

Tipsport: 5.73 4.5 1.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90

Konec zápasu. (19:08:10)

80

Ačkoliv Libiš nehraje špatný zápas, neproměnila své šance, a tak Zápy drží své dvougólové vedení.

63

Žlutou kartu dostává Martin Šobr (TJ Sokol Libiš).

60

Žlutou kartu dostává Ondo Mike Emiliano Koumba (SK Zápy).

59

Žlutou kartu dostává Peter Očovan (TJ Sokol Libiš).

53

Zápy právě vstřelily branku!
Druhou branku hostujících Záp vsítil TOMÁŠ MATĚJKA a posunul tak svůj tým blíže k postupu do dalšího pohárového kola.

46

Začal druhý poločas.

45

První poločas skončil.

12

Zápy právě vstřelily branku!
Po chybě domácích fotbalistů se hostující celek dostává do vedení. Střelcem branky je FILIP STEHNO.

1

Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

TJ Sokol Libiš: Kratochvíl – Macháček, Pešek, Macháč, Bíba, Očovan, Šobr, Hamada, Tylšar, Beneš, Dušek.
Náhradníci: Brožek – Přibyl, Stibora, Kvída, Dobrovolný, Vaněk.

SK Zápy: Soukup – Hašek, Duben, Pávek, Hakl, Skuhravý, Hron, Putz, Koumba, Stehno, Matějka.
Náhradníci: Doležal – Jelínek, Nzembi, Kubů, Matoušek.

Rozhodčí: Šob – Haleš, Svoboda.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

TJ Sokol Libiš – SK Zápy

0:2

konec (0:1)

Zpět na online

Branky: 12. Stehno, 53. Matějka

Karty:   59. Očovan (LBS), 63. Šobr (LBS) – 60. Koumba (ZAP)

TJ Sokol Libiš: Kratochvíl – Macháček, Pešek, Macháč, Bíba, Očovan, Šobr, Hamada, Tylšar, Beneš, Dušek.
Náhradníci: Brožek – Přibyl, Stibora, Kvída, Dobrovolný, Vaněk.

SK Zápy: Soukup – Hašek, Duben, Pávek, Hakl, Skuhravý, Hron, Putz, Koumba, Stehno, Matějka.
Náhradníci: Doležal – Jelínek, Nzembi, Kubů, Matoušek.

Rozhodčí: Šob – Haleš, Svoboda

Diváci: 150

MOL Cup

Kolín – Ústí n/O 17:00 0:1

Humpolec – Jihlava 17:00 0:9

Komárov – Vltavín 17:00 0:1

Kroměříž – Vítkovice po penal. (3:4) 17:00 2:2

Lanžhot – Znojmo po penal. (3:1) 17:00 1:1

Letohrad – Hr. Králové 17:00 0:3

Motorlet – Chomutov 17:00 4:0

Český Brod – Velvary 17:00 1:3

Dětmarovice – Třinec 17:00 1:7

Zbuzany – Domažlice 17:00 1:3

Frenštát p/R – Hlučín 17:00 1:2

Aritma – Adm. Praha 17:00 0:1

Souš – Sokolov 17:00 0:3

Olešnice – Otrokovice 17:00 2:1

Strání – Prostějov 17:00 1:3

Ždírec – Stará Říše 17:00 3:1

Sedlčany – Táborsko 17:00 0:4

Srbice – Králův Dvůr 17:00 1:2

Hlubina – D. Benešov 17:00 1:2

Val. Meziříčí – Slavičín po prodl. 17:00 4:2

Velké Hamry – Varnsdorf 17:00 0:4

Všechovice – Petřkovice 17:00 0:4

Přepeře – Dvůr Králové 17:00 6:2

Rosice – Vel. Meziříčí 17:00 4:2

Rýmařov – Uničov 17:00 2:3

Skaštice – Líšeň 17:00 3:5

Beroun – Dukla Praha 17:00 0:7

Nový Jičín – Frýdek-Místek 17:00 2:3

Soběslav – Benešov 17:00 0:2

Libiš – Zápy 17:00 0:2

Hostouň – K. Vary 17:00 2:1

HFK Olomouc – Brno 17:00 0:3

Ostrá – Vlašim 17:30 1:3

Slaný – Vyšehrad 17:30 0:4

Libčany – Chlumec nad Cidlinou 17:30 0:3

Dobříš – Písek 18:00 0:2