Menu

Fotbal

MOL Cup

TJ Spartak Soběslav – SK Benešov

0:2

konec (0:0)

14.08.2019, 17:00 • 1. kolo • Info o změnách stavu (Vladimír Hanzal)

Tipsport: 3.6 3.6 1.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konec zápasu. (19:21:48)

90

Konec zápasu.

86

Benešov stále vede o dva góly a vypadá to, že svůj postup do druhého kole kontroluje.

61

Ondřej Urban inkasuje z nekompromisní ruky sudího Kubc žlutý karton.

59

Benešov právě vstřelil branku!
Stejný hráč pak zvyšuje na 2:0 z pokutového kopu.

58

Žlutou kartu dostává Kuník (TJ Spartak Soběslav).
Žlutou kartu dostává Boháč (TJ Spartak Soběslav).

47

Benešov právě vstřelil branku!
ZDENĚK VRŇÁK otevírá skóre tohoto zápasu a posouvá Benešov blíže druhému kolu.

46

Začal druhý poločas.

45

První poločas skončil.

43

Martin Dvořák dostává žlutou kartu.

37

Soběslav zatím měla největší šanci zápasu po rychlém brejku, jinak je ale dosud lepší hostující celek.

23

Žlutou kartu dostává Azilinon (SK Benešov).

23

Také v Soběslavi se zatím v polovině prvního poločasu marně čeká.

1

Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

TJ Spartak Soběslav: Kuník – Podráský, Suchan, Mazouch, Boháč, Kutner, Hromada, Žalda, Bouchal (K), Zeman, Dvořák
Náhradníci: Nývlt – Suda, Polišenský, Bouška, Varačka

SK Benešov: Tetour – Lupač, Filip, Pedro, Engelmann, Urban, Procházka, Turek (K), Azilinon, Vrňák, Srb
Náhradníci: Rotbauer – Zoubek, Lauricella, Krasnyanyk

Rozhodčí: Kubec – Kožár, Štrinc.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

TJ Spartak Soběslav – SK Benešov

0:2

konec (0:0)

Zpět na online

Branky: 47. Vrňák, 59. Vrňák (pen.)

Karty:   43. Dvořák (SBS), 58. Kuník (SBS), 58. Boháč (SBS) – 23. Azilinon (BNS), 61. Urban (BNS)

TJ Spartak Soběslav: Kuník – Podráský, Suchan, Mazouch, Boháč, Kutner, Hromada, Žalda, Bouchal (K), Zeman, Dvořák
Náhradníci: Nývlt – Suda, Polišenský, Bouška, Varačka

SK Benešov: Tetour – Lupač, Filip, Pedro, Engelmann, Urban, Procházka, Turek (K), Azilinon, Vrňák, Srb
Náhradníci: Rotbauer – Zoubek, Lauricella, Krasnyanyk

Rozhodčí: Kubec – Kožár, Štrinc

Diváci: 326

MOL Cup

Kolín – Ústí n/O 17:00 0:1

Humpolec – Jihlava 17:00 0:9

Komárov – Vltavín 17:00 0:1

Kroměříž – Vítkovice po penal. (3:4) 17:00 2:2

Lanžhot – Znojmo po penal. (3:1) 17:00 1:1

Letohrad – Hr. Králové 17:00 0:3

Motorlet – Chomutov 17:00 4:0

Český Brod – Velvary 17:00 1:3

Dětmarovice – Třinec 17:00 1:7

Zbuzany – Domažlice 17:00 1:3

Frenštát p/R – Hlučín 17:00 1:2

Aritma – Adm. Praha 17:00 0:1

Souš – Sokolov 17:00 0:3

Olešnice – Otrokovice 17:00 2:1

Strání – Prostějov 17:00 1:3

Ždírec – Stará Říše 17:00 3:1

Sedlčany – Táborsko 17:00 0:4

Srbice – Králův Dvůr 17:00 1:2

Hlubina – D. Benešov 17:00 1:2

Val. Meziříčí – Slavičín po prodl. 17:00 4:2

Velké Hamry – Varnsdorf 17:00 0:4

Všechovice – Petřkovice 17:00 0:4

Přepeře – Dvůr Králové 17:00 6:2

Rosice – Vel. Meziříčí 17:00 4:2

Rýmařov – Uničov 17:00 2:3

Skaštice – Líšeň 17:00 3:5

Beroun – Dukla Praha 17:00 0:7

Nový Jičín – Frýdek-Místek 17:00 2:3

Soběslav – Benešov 17:00 0:2

Libiš – Zápy 17:00 0:2

Hostouň – K. Vary 17:00 2:1

HFK Olomouc – Brno 17:00 0:3

Ostrá – Vlašim 17:30 1:3

Slaný – Vyšehrad 17:30 0:4

Libčany – Chlumec nad Cidlinou 17:30 0:3

Dobříš – Písek 18:00 0:2