Menu

Fotbal

MOL Cup

FC Slovan Rosice – FC Velké Meziříčí

4:2

konec (3:0)

14.08.2019, 17:00 • 1. kolo • Info o změnách stavu (Ing. Vladimír Lapeš)

Tipsport: 3.3 3.39 1.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90

Konec zápasu. (18:49:53)

86

Velké Meziříčí právě vstřelilo branku!
Autorem branky je ROBIN DEMETER.

84

Velké Meziříčí právě vstřelilo branku!
Autorem branky je PAVEL SIMR.

80

Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Nedvěd, přichází Drbal.

78

Žlutou kartu dostává Foral (FC Slovan Rosice).

72

Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Novák, přichází Foral.

62

Střídání v týmu FC Slovan Rosice: ze hřiště odchází Pazourek, přichází Černý.

62

Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Šimáček, přichází Kotoun.

58

Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Plichta, přichází Karmazín.

49

Rosice právě vstřelily branku!
Autorem branky je PETR KIRSCHNER.

46

Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Řezáč, přichází Komínek.

46

Začal druhý poločas.

45

První poločas skončil.

37

Rosice právě vstřelily branku!
Autorem branky je DAVID PAZOUREK, který dává již svou druhou dnešní branku.

17

Rosice právě vstřelily branku!
Autorem branky je PAVEL NOVÁK.

7

Rosice právě vstřelily branku!
Autorem branky je DAVID PAZOUREK.

1

Utkání právě začalo.

FC Slovan Rosice – FC Velké Meziříčí

4:2

konec (3:0)

Zpět na online

Branky: 7. Pazourek, 17. Novák, 37. Pazourek, 49. Kirschner – 84. Simr, 86. Demeter

Karty:   78. Foral (ROS)

FC Slovan Rosice: Juran – Zezula (K), Minárčik, Kršák, Koláčný, Novák (72. Foral), Pazourek (62. Černý), Vítámvás, Sedláček, Kirschner, Nedvěd (80. Drbal)
Náhradníci: Zádrapa – Černý, Selingr, Drbal, Foral, Malata

FC Velké Meziříčí: Kolář – Šimáček (K) (62. Kotoun), Puža, Kriegsmann, Bouček, Dolejš, Šuta, Simr, Plichta (58. Karmazín), Řezáč (46. Komínek), Demeter
Náhradníci: Kruba, Mezlík, Karmazín, Komínek, Kotoun, Dufek

Rozhodčí: Černý – Mayer, Soukal

Diváci: 360

MOL Cup

Kolín – Ústí n/O 17:00 0:1

Humpolec – Jihlava 17:00 0:9

Komárov – Vltavín 17:00 0:1

Kroměříž – Vítkovice po penal. (3:4) 17:00 2:2

Lanžhot – Znojmo po penal. (3:1) 17:00 1:1

Letohrad – Hr. Králové 17:00 0:3

Motorlet – Chomutov 17:00 4:0

Český Brod – Velvary 17:00 1:3

Dětmarovice – Třinec 17:00 1:7

Zbuzany – Domažlice 17:00 1:3

Frenštát p/R – Hlučín 17:00 1:2

Aritma – Adm. Praha 17:00 0:1

Souš – Sokolov 17:00 0:3

Olešnice – Otrokovice 17:00 2:1

Strání – Prostějov 17:00 1:3

Ždírec – Stará Říše 17:00 3:1

Sedlčany – Táborsko 17:00 0:4

Srbice – Králův Dvůr 17:00 1:2

Hlubina – D. Benešov 17:00 1:2

Val. Meziříčí – Slavičín po prodl. 17:00 4:2

Velké Hamry – Varnsdorf 17:00 0:4

Všechovice – Petřkovice 17:00 0:4

Přepeře – Dvůr Králové 17:00 6:2

Rosice – Vel. Meziříčí 17:00 4:2

Rýmařov – Uničov 17:00 2:3

Skaštice – Líšeň 17:00 3:5

Beroun – Dukla Praha 17:00 0:7

Nový Jičín – Frýdek-Místek 17:00 2:3

Soběslav – Benešov 17:00 0:2

Libiš – Zápy 17:00 0:2

Hostouň – K. Vary 17:00 2:1

HFK Olomouc – Brno 17:00 0:3

Ostrá – Vlašim 17:30 1:3

Slaný – Vyšehrad 17:30 0:4

Libčany – Chlumec nad Cidlinou 17:30 0:3

Dobříš – Písek 18:00 0:2