Menu

Fotbal

MOL Cup

FK Velké Hamry – FK Varnsdorf

0:4

konec (0:1)

14.08.2019, 17:00 • 1. kolo • Info o změnách stavu (Miroslav Mikeš)

Tipsport: 10.11 6.0 1.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+2

Konec zápasu. (18:51:32)

89

Varnsdorf právě vstřelil branku!
PATRIK SCHÖN dává razítko výhře hostujícího Varnsdorfu – 0:4.

80

Varnsdorf právě vstřelil branku!
MATĚJ ŠIMON zvýšil již na rozdíl tří gólů, a tak "Vanďák" je již téméř jistým postupujícím.

75

Žlutou kartu dostává Ondřej Bláha (FK Varnsdorf).

64

Varnsdorf právě vstřelil branku!
Druhou branku druholigového celku vstřelil střídající PATRIK SCHÖN a hosté již vedou o dvě branky.

56

Žlutou kartu dostává Matěj Kubista (FK Varnsdorf).

46

Začal druhý poločas.

45

První poločas skončil.

38

Žlutou kartu dostává Daniel Finěk (FK Varnsdorf).

32

Varnsdorf právě vstřelil branku!
Po skrumáži před domácí brankou se hosté ujímají vedení, když se trefil ERIK MICOVČÁK.

20

Ve Velkých Hamrech zatím za dvacet minut gól nepadl, diváci sledují vyrovnaný fotbal.

1

Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

FK Velké Hamry: Kobachidze – Štěpánek, Černý, Javůrek, Radzinevičius, Kozák, Vencbauer, Linka, Rudolf, Horáček, Krejčík.
Náhradníci: Masařík – Javůrek, Žitka, Šedý, Tokár, Kratochvíla.

FK Varnsdorf: Vaňák – Heppner, L. Novák, Kim, Bláha, Micovčák, D. Novák, Šimon, Kubista, Houser, Finěk.
Náhradníci: Samoel – Ondráček, Richter, Breda, Schön, Kazda, Barac.

Rozhodčí: Klíma – Váňa, Novák.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

FK Velké Hamry – FK Varnsdorf

0:4

konec (0:1)

Zpět na online

Branky: 32. Micovčák, 64. Schön, 80. Šimon, 89. Schön

Karty:   38. Finěk (VDF), 56. Kubista (VDF), 75. Bláha (VDF)

FK Velké Hamry: Kobachidze – Štěpánek, Černý, Javůrek, Radzinevičius, Kozák, Vencbauer, Linka, Rudolf, Horáček, Krejčík.
Náhradníci: Masařík – Javůrek, Žitka, Šedý, Tokár, Kratochvíla.

FK Varnsdorf: Vaňák – Heppner, L. Novák, Kim, Bláha, Micovčák, D. Novák, Šimon, Kubista, Houser, Finěk.
Náhradníci: Samoel – Ondráček, Richter, Breda, Schön, Kazda, Barac.

Rozhodčí: Klíma – Váňa, Novák

Diváci: 400

MOL Cup

Kolín – Ústí n/O 17:00 0:1

Humpolec – Jihlava 17:00 0:9

Komárov – Vltavín 17:00 0:1

Kroměříž – Vítkovice po penal. (3:4) 17:00 2:2

Lanžhot – Znojmo po penal. (3:1) 17:00 1:1

Letohrad – Hr. Králové 17:00 0:3

Motorlet – Chomutov 17:00 4:0

Český Brod – Velvary 17:00 1:3

Dětmarovice – Třinec 17:00 1:7

Zbuzany – Domažlice 17:00 1:3

Frenštát p/R – Hlučín 17:00 1:2

Aritma – Adm. Praha 17:00 0:1

Souš – Sokolov 17:00 0:3

Olešnice – Otrokovice 17:00 2:1

Strání – Prostějov 17:00 1:3

Ždírec – Stará Říše 17:00 3:1

Sedlčany – Táborsko 17:00 0:4

Srbice – Králův Dvůr 17:00 1:2

Hlubina – D. Benešov 17:00 1:2

Val. Meziříčí – Slavičín po prodl. 17:00 4:2

Velké Hamry – Varnsdorf 17:00 0:4

Všechovice – Petřkovice 17:00 0:4

Přepeře – Dvůr Králové 17:00 6:2

Rosice – Vel. Meziříčí 17:00 4:2

Rýmařov – Uničov 17:00 2:3

Skaštice – Líšeň 17:00 3:5

Beroun – Dukla Praha 17:00 0:7

Nový Jičín – Frýdek-Místek 17:00 2:3

Soběslav – Benešov 17:00 0:2

Libiš – Zápy 17:00 0:2

Hostouň – K. Vary 17:00 2:1

HFK Olomouc – Brno 17:00 0:3

Ostrá – Vlašim 17:30 1:3

Slaný – Vyšehrad 17:30 0:4

Libčany – Chlumec nad Cidlinou 17:30 0:3

Dobříš – Písek 18:00 0:2