Menu

Fotbal

MOL Cup

TJ Unie Hlubina – FC Dolní Benešov

1:2

konec (0:1)

14.08.2019, 17:00 • UT Hlubina • 1. kolo • Info o změnách stavu (Patrik David)

Tipsport: 7.0 5.0 1.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90

Konec zápasu. (19:07:41)

78

Hlubina právě vstřelila branku!
Autorem branky je ADAM PROCHÁZKA.

68

Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Foitzik, přichází Gebauer.

57

Dolní Benešov právě vstřelil branku!
Autorem branky je DANIEL SKROCH.

53

Střídání v týmu TJ Unie Hlubina: ze hřiště odchází Schmutz, přichází Hyrník.

49

Žlutou kartu dostává Rychnovský (FC Dolní Benešov).

47

Žlutou kartu dostává Schmutz (TJ Unie Hlubina).

46

Střídání v týmu TJ Unie Hlubina: ze hřiště odchází Tomek, přichází Podraza.
Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Býma, přichází Romaněnko.
Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Blahuta, přichází Karčmář.

46

Začal druhý poločas.

45

První poločas skončil.

38

Střídání v týmu TJ Unie Hlubina: ze hřiště odchází Hruška, přichází Procházka.

14

Dolní Benešov právě vstřelil branku!
Autorem branky je JAKUB BÝMA.

1

Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

TJ Unie Hlubina: Nosek – Frébort, Vančo, Tomek, Sasko, Klíma (C), Petrík, Dziža, Schmutz, Hruška, Wendtner.
Náhradníci: Otoupalík – Tóth, Krčmařík, Podraza, Hyrník, Procházka, Bartoš

FC Dolní Benešov: Chvěja – Rychnovský, Býma, Moravec (C), Blahuta, Labuda, Skroch, Foitzik, Baránek, Gomola, Trajkovski .
Náhradníci: Lasák – Karčmář, Haas, Gebauer, Pecuch, Herich, Romaněnko

Rozhodčí: J. Macrineanu – R. Kaloč, J. Krupa.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

TJ Unie Hlubina – FC Dolní Benešov

1:2

konec (0:1)

Zpět na online

Branky: 78. Procházka – 14. Býma, 57. Skroch

Karty:   47. Schmutz (HLN) – 49. Rychnovský (DBE)

TJ Unie Hlubina: Nosek – Frébort, Vančo, Tome (46. Podraza), Sasko, Klíma (C), Petrík, Dziža, Schmutz (53. Hyrník), Hruška (38. Procházka), Wendtner.
Náhradníci: Otoupalík – Tóth, Krčmařík, Podraza, Hyrník, Procházka, Bartoš

FC Dolní Benešov: Chvěja – Rychnovský, Býma (46. Romaněnko), Moravec (C), Blahuta (46. Karčmář) , Labuda, Skroch, Foitzik (68. Gebauer), Baránek, Gomola, Trajkovski .
Náhradníci: Lasák – Karčmář, Haas, Gebauer, Pecuch, Herich, Romaněnko

Rozhodčí: J. Macrineanu – R. Kaloč, J. Krupa

Diváci: 378

MOL Cup

Kolín – Ústí n/O 17:00 0:1

Humpolec – Jihlava 17:00 0:9

Komárov – Vltavín 17:00 0:1

Kroměříž – Vítkovice po penal. (3:4) 17:00 2:2

Lanžhot – Znojmo po penal. (3:1) 17:00 1:1

Letohrad – Hr. Králové 17:00 0:3

Motorlet – Chomutov 17:00 4:0

Český Brod – Velvary 17:00 1:3

Dětmarovice – Třinec 17:00 1:7

Zbuzany – Domažlice 17:00 1:3

Frenštát p/R – Hlučín 17:00 1:2

Aritma – Adm. Praha 17:00 0:1

Souš – Sokolov 17:00 0:3

Olešnice – Otrokovice 17:00 2:1

Strání – Prostějov 17:00 1:3

Ždírec – Stará Říše 17:00 3:1

Sedlčany – Táborsko 17:00 0:4

Srbice – Králův Dvůr 17:00 1:2

Hlubina – D. Benešov 17:00 1:2

Val. Meziříčí – Slavičín po prodl. 17:00 4:2

Velké Hamry – Varnsdorf 17:00 0:4

Všechovice – Petřkovice 17:00 0:4

Přepeře – Dvůr Králové 17:00 6:2

Rosice – Vel. Meziříčí 17:00 4:2

Rýmařov – Uničov 17:00 2:3

Skaštice – Líšeň 17:00 3:5

Beroun – Dukla Praha 17:00 0:7

Nový Jičín – Frýdek-Místek 17:00 2:3

Soběslav – Benešov 17:00 0:2

Libiš – Zápy 17:00 0:2

Hostouň – K. Vary 17:00 2:1

HFK Olomouc – Brno 17:00 0:3

Ostrá – Vlašim 17:30 1:3

Slaný – Vyšehrad 17:30 0:4

Libčany – Chlumec nad Cidlinou 17:30 0:3

Dobříš – Písek 18:00 0:2