Menu

Fotbal

MOL Cup

SK Aritma Praha – FK Admira Praha

0:1

konec (0:1)

14.08.2019, 17:00 • Admira Praha • 1. kolo • Info o změnách stavu (Jaroslav Moudrý)

Tipsport: 5.73 4.5 1.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90

Konec zápasu. (19:20:12)
Admira udržela těsný náskok, který zařídil v 19. minutě Jan Martinic.

90

Konec zápasu.

81

Hosté stále drží postupový výsledek, který je může posunout do druhého kola.

65

Žlutou kartu dostává Vosický (FK Admira Praha).

46

Začal druhý poločas.

45

První poločas skončil.

37

Žlutou kartu dostává Hudec (FK Admira Praha).

28

Žlutou kartu dostává Podobský (SK Aritma Praha).

19

Admira právě vstřelila branku!
Hosté otevírají skóre utkání poté, co se trefuje kapitán JAN MARTINIC.

18

Žlutou kartu dostává Turbák (SK Aritma Praha).

15

Miroslav Horák dostává žlutou kartu.

1

Utkání právě začalo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

SK Aritma Praha – FK Admira Praha

0:1

konec (0:1)

Zpět na online

Branky: 19. Martinic

Karty:   18. Turbák (ARI), 28. Podobský (ARI) – 15. Horák (ADM), 37. Hudec (ADM), 65. Vosický (ADM)

SK Aritma Praha: Roub – Bedrna, Beneš, Turbák, Troníček (K), Kocour, Vávra, Pivrnec, Podobský, Baran, Turák
Náhradníci: Savulkin, Stareček, Junek, Rys, Hobza, Maršál

FK Admira Praha: Jungr – Čížek, Hudec, Fric, Martinic (K), Vosický, Kurek, Eliáš, Zahálka, Radimský, Horák
Náhradníci: Šrámek – Čácha, Mošna, Záruba, Douděra, Pavlata, Pelikán

Rozhodčí: Vít – Pilný, Klečka

Diváci: 150

MOL Cup

Kolín – Ústí n/O 17:00 0:1

Humpolec – Jihlava 17:00 0:9

Komárov – Vltavín 17:00 0:1

Kroměříž – Vítkovice po penal. (3:4) 17:00 2:2

Lanžhot – Znojmo po penal. (3:1) 17:00 1:1

Letohrad – Hr. Králové 17:00 0:3

Motorlet – Chomutov 17:00 4:0

Český Brod – Velvary 17:00 1:3

Dětmarovice – Třinec 17:00 1:7

Zbuzany – Domažlice 17:00 1:3

Frenštát p/R – Hlučín 17:00 1:2

Aritma – Adm. Praha 17:00 0:1

Souš – Sokolov 17:00 0:3

Olešnice – Otrokovice 17:00 2:1

Strání – Prostějov 17:00 1:3

Ždírec – Stará Říše 17:00 3:1

Sedlčany – Táborsko 17:00 0:4

Srbice – Králův Dvůr 17:00 1:2

Hlubina – D. Benešov 17:00 1:2

Val. Meziříčí – Slavičín po prodl. 17:00 4:2

Velké Hamry – Varnsdorf 17:00 0:4

Všechovice – Petřkovice 17:00 0:4

Přepeře – Dvůr Králové 17:00 6:2

Rosice – Vel. Meziříčí 17:00 4:2

Rýmařov – Uničov 17:00 2:3

Skaštice – Líšeň 17:00 3:5

Beroun – Dukla Praha 17:00 0:7

Nový Jičín – Frýdek-Místek 17:00 2:3

Soběslav – Benešov 17:00 0:2

Libiš – Zápy 17:00 0:2

Hostouň – K. Vary 17:00 2:1

HFK Olomouc – Brno 17:00 0:3

Ostrá – Vlašim 17:30 1:3

Slaný – Vyšehrad 17:30 0:4

Libčany – Chlumec nad Cidlinou 17:30 0:3

Dobříš – Písek 18:00 0:2