Menu

Fotbal

MOL Cup

FK Zbuzany 1953 – TJ Jiskra Domažlice

1:3

konec (0:1)

14.08.2019, 17:00 • 1. kolo • Info o změnách stavu (Josef Huňáček st.)

Tipsport: 3.25 3.3 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+1

Konec zápasu. (19:35:20)

90+1

Konec zápasu.

90+1

Domažlice právě vstřelily branku!

DAVID BRABEC pak v nastavení přidává pojistku pod domažlický postup.

85

Žlutou kartu dostává Matas (TJ Jiskra Domažlice).

81

Žlutou kartu dostává Ruml (TJ Jiskra Domažlice).

80

Žlutou kartu dostává Zákostelský (FK Zbuzany 1953).

75

Mario Lička dostává žlutou kartu.

69

Žlutou kartu dostává Kostka (FK Zbuzany 1953).

68

Žlutá karta pro Jakuba Teršla.

65

Domažlice právě vstřelily branku!
JAN MATAS ovšem překlápí skóre zpět na stranu Domažlic.

57

Zbuzany právě vstřelily branku!
Pan Huňáček nepoinformoval o tom, že MICHAL MALEČEK zařídil vyrovnání.

46

Začal druhý poločas.

45

První poločas skončil.

13

Domažlice právě vstřelily branku!
ONDŘEJ PEK otevírá skóre zápasu.

1

Utkání právě začalo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

FK Zbuzany 1953 – TJ Jiskra Domažlice

1:3

konec (0:1)

Zpět na online

Branky: 57. Maleček – 13. Pek, 65. Matas, 90+1. Brabec

Karty:   69. Kostka (ZBZ), 75. Lička (ZBZ), 80. Zákostelský (ZBZ) – 68. Teršl (DOM), 81. Ruml (DOM), 85. Matas (DOM)

FK Zbuzany 1953: Ordelt – Maleček (K), Matějka, Zákostelský, Koudelka, Říha, Kordiak, Hanuš, Kostka, Přeučil, Čapek
Náhradníci: Víšek – Trýzna, Surmaj, Bielesz, Liška, Huňáček ml.

TJ Jiskra Domažlice: Brych – Ruml, Pek, Matas, Mlynařík, Tersl, Mužík (K), Vůch, Došlý, Černý, Kropáček
Náhradníci: Švihořík – Dvořák, Kraml, Brabec, Pavlík, Kadar, Uzlík

Rozhodčí: Martínek – Mrkáček, Linhart

Diváci: 155

MOL Cup

Kolín – Ústí n/O 17:00 0:1

Humpolec – Jihlava 17:00 0:9

Komárov – Vltavín 17:00 0:1

Kroměříž – Vítkovice po penal. (3:4) 17:00 2:2

Lanžhot – Znojmo po penal. (3:1) 17:00 1:1

Letohrad – Hr. Králové 17:00 0:3

Motorlet – Chomutov 17:00 4:0

Český Brod – Velvary 17:00 1:3

Dětmarovice – Třinec 17:00 1:7

Zbuzany – Domažlice 17:00 1:3

Frenštát p/R – Hlučín 17:00 1:2

Aritma – Adm. Praha 17:00 0:1

Souš – Sokolov 17:00 0:3

Olešnice – Otrokovice 17:00 2:1

Strání – Prostějov 17:00 1:3

Ždírec – Stará Říše 17:00 3:1

Sedlčany – Táborsko 17:00 0:4

Srbice – Králův Dvůr 17:00 1:2

Hlubina – D. Benešov 17:00 1:2

Val. Meziříčí – Slavičín po prodl. 17:00 4:2

Velké Hamry – Varnsdorf 17:00 0:4

Všechovice – Petřkovice 17:00 0:4

Přepeře – Dvůr Králové 17:00 6:2

Rosice – Vel. Meziříčí 17:00 4:2

Rýmařov – Uničov 17:00 2:3

Skaštice – Líšeň 17:00 3:5

Beroun – Dukla Praha 17:00 0:7

Nový Jičín – Frýdek-Místek 17:00 2:3

Soběslav – Benešov 17:00 0:2

Libiš – Zápy 17:00 0:2

Hostouň – K. Vary 17:00 2:1

HFK Olomouc – Brno 17:00 0:3

Ostrá – Vlašim 17:30 1:3

Slaný – Vyšehrad 17:30 0:4

Libčany – Chlumec nad Cidlinou 17:30 0:3

Dobříš – Písek 18:00 0:2