Menu

Fotbal

MOL Cup

SK Český Brod – TJ Slovan Velvary

1:3

konec (0:1)

14.08.2019, 17:00 • Sokolská 895, Český Brod • 1. kolo • Info o změnách stavu (Iveta Librová)

Tipsport: 3.65 3.7 1.79 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+2

Konec zápasu.

90+2

Velvary právě vstřelily branku!
V samém závěru pak ještě přidává gól TOMÁŠ BULÍŘ.

77

Velvary právě vstřelily branku!
TOMÁŠ NOSEK zvyšuje na 2:1 pro hostující tým.

68

Český Brod právě vstřelil branku!
V Českém Brodě je vyrovnáno po trefě TOMÁŠE HRDLIČKY z penalty.

63

Žlutou kartu dostává Čuřík (SK Český Brod).

52

Jan makovský je také potrestán žlutou kartou.

46

Začal druhý poločas.

45

První poločas skončil.

36

Žlutá karta pro Jakuba Pěnkavu.

33

Žlutá karta pro Marka Poláka.

24

Velvary právě vstřelily branku!
Hosté se dostávají do vedení po trefě IVANA ŠOLLARA.

22

Zatím se hraje vyrovnaný fotbal na obě strany, ale na gól se zatím čeká.

16

Žlutou kartu uviděl Ivan Šollar.

1

Utkání právě začalo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

SK Český Brod – TJ Slovan Velvary

1:3

konec (0:1)

Zpět na online

Branky: 68. Hrdlička (pen.) – 24. Šollar, 77. Nosek, 90+2. Bulíř

Karty:   36. Pěnkava (CBR), 52. Makovský (CBR), 63. Čuřík (CBR) – 16. Šollar (VEV), 33. Polák (VEV)

SK Český Brod: Přibyl – Livora, Nekolný, Regner, Hrdlička (K), Makovský, R. Herzán, Čuřák, Ceccarelli, Medek, Pěnkava
Náhradníci: Šebesta – Heřman, Carda, Michálek, Fikejz, Šimůnek, Moravec

TJ Slovan Velvary: Měsíček – Šimkovský, Rubeš, Nosek, Dvořák, Valenta, Krištof, Polák, Bulíř, Vopat (K), Šollar
Náhradníci: Müller, Tenkl, Kafka, Šustr, Šídlo, Chábera

Rozhodčí: Makovička – Němec, Novotný

Diváci: 150

MOL Cup

Kolín – Ústí n/O 17:00 0:1

Humpolec – Jihlava 17:00 0:9

Komárov – Vltavín 17:00 0:1

Kroměříž – Vítkovice po penal. (3:4) 17:00 2:2

Lanžhot – Znojmo po penal. (3:1) 17:00 1:1

Letohrad – Hr. Králové 17:00 0:3

Motorlet – Chomutov 17:00 4:0

Český Brod – Velvary 17:00 1:3

Dětmarovice – Třinec 17:00 1:7

Zbuzany – Domažlice 17:00 1:3

Frenštát p/R – Hlučín 17:00 1:2

Aritma – Adm. Praha 17:00 0:1

Souš – Sokolov 17:00 0:3

Olešnice – Otrokovice 17:00 2:1

Strání – Prostějov 17:00 1:3

Ždírec – Stará Říše 17:00 3:1

Sedlčany – Táborsko 17:00 0:4

Srbice – Králův Dvůr 17:00 1:2

Hlubina – D. Benešov 17:00 1:2

Val. Meziříčí – Slavičín po prodl. 17:00 4:2

Velké Hamry – Varnsdorf 17:00 0:4

Všechovice – Petřkovice 17:00 0:4

Přepeře – Dvůr Králové 17:00 6:2

Rosice – Vel. Meziříčí 17:00 4:2

Rýmařov – Uničov 17:00 2:3

Skaštice – Líšeň 17:00 3:5

Beroun – Dukla Praha 17:00 0:7

Nový Jičín – Frýdek-Místek 17:00 2:3

Soběslav – Benešov 17:00 0:2

Libiš – Zápy 17:00 0:2

Hostouň – K. Vary 17:00 2:1

HFK Olomouc – Brno 17:00 0:3

Ostrá – Vlašim 17:30 1:3

Slaný – Vyšehrad 17:30 0:4

Libčany – Chlumec nad Cidlinou 17:30 0:3

Dobříš – Písek 18:00 0:2