Menu

Fotbal

MOL Cup

FK Kolín – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

0:1

konec (0:1)

14.08.2019, 17:00 • Brankovická 1216, Kolín • 1. kolo • Info o změnách stavu (Tomáš Šulc)

Tipsport: 3.8 3.42 1.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+2

Konec zápasu. (18:55:34)

90+2

Žlutou kartu dostává Tomáš Pinkava (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).

58

Žlutou kartu dostává Petr Falta (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).

54

Žlutou kartu dostává Dominik Veselý (FK Kolín).

52

Domácí se radovali z vyrovnání marně, jejich gól nebyl uznán a Jiskra tak stále vede.

48

Žlutou kartu dostává Vojtěch Špatenka (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).

46

Začal druhý poločas.

45

První poločas skončil.

30

Ústí nad Orlicí právě vstřelilo branku!
Úvodní trefu v utkání obstaral hostující JAN SOUČEK.

29

Žlutou kartu dostává Martin Štancl (FK Kolín).

16

Žlutou kartu dostává Štěpán Urban (FK Kolín).

1

Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

FK Kolín: Barták – Štancl, Urban, Čapek, Němeček, Veselý, Rosenvald, Vondráček, Šlehofer, Koděra, Zelenka.
Náhradníci: Kubát – Vebr, Šindelář, Ondrušík, Škoda, Vácha.

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Jeřábek – Falta, Habrman, J. Chleboun, P. Chleboun, Langer, Mayer, Nágl, Skalický, Souček, Špatenka.
Náhradníci: Pazdera, Pinkava, Kopecký, Hubálek.

Rozhodčí: Matějček – Machýček, Štefan.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

FK Kolín – TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

0:1

konec (0:1)

Zpět na online

Branky: 30. Souček

Karty:   16. Urban (KOL), 29. Štancl (KOL), 54. Veselý (KOL) – 48. Špatenka (UNO), 58. Falta (UNO), 90+2. Pinkava (UNO)

FK Kolín: Barták – Štancl, Urban, Čapek, Němeček, Veselý, Rosenvald, Vondráček, Šlehofer, Koděra, Zelenka.
Náhradníci: Kubát – Vebr, Šindelář, Ondrušík, Škoda, Vácha.

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Jeřábek – Falta, Habrman, J. Chleboun, P. Chleboun, Langer, Mayer, Nágl, Skalický, Souček, Špatenka.
Náhradníci: Pazdera, Pinkava, Kopecký, Hubálek.

Rozhodčí: Matějček – Machýček, Štefan

Diváci: 200

MOL Cup

Kolín – Ústí n/O 17:00 0:1

Humpolec – Jihlava 17:00 0:9

Komárov – Vltavín 17:00 0:1

Kroměříž – Vítkovice po penal. (3:4) 17:00 2:2

Lanžhot – Znojmo po penal. (3:1) 17:00 1:1

Letohrad – Hr. Králové 17:00 0:3

Motorlet – Chomutov 17:00 4:0

Český Brod – Velvary 17:00 1:3

Dětmarovice – Třinec 17:00 1:7

Zbuzany – Domažlice 17:00 1:3

Frenštát p/R – Hlučín 17:00 1:2

Aritma – Adm. Praha 17:00 0:1

Souš – Sokolov 17:00 0:3

Olešnice – Otrokovice 17:00 2:1

Strání – Prostějov 17:00 1:3

Ždírec – Stará Říše 17:00 3:1

Sedlčany – Táborsko 17:00 0:4

Srbice – Králův Dvůr 17:00 1:2

Hlubina – D. Benešov 17:00 1:2

Val. Meziříčí – Slavičín po prodl. 17:00 4:2

Velké Hamry – Varnsdorf 17:00 0:4

Všechovice – Petřkovice 17:00 0:4

Přepeře – Dvůr Králové 17:00 6:2

Rosice – Vel. Meziříčí 17:00 4:2

Rýmařov – Uničov 17:00 2:3

Skaštice – Líšeň 17:00 3:5

Beroun – Dukla Praha 17:00 0:7

Nový Jičín – Frýdek-Místek 17:00 2:3

Soběslav – Benešov 17:00 0:2

Libiš – Zápy 17:00 0:2

Hostouň – K. Vary 17:00 2:1

HFK Olomouc – Brno 17:00 0:3

Ostrá – Vlašim 17:30 1:3

Slaný – Vyšehrad 17:30 0:4

Libčany – Chlumec nad Cidlinou 17:30 0:3

Dobříš – Písek 18:00 0:2