Menu

Fotbal

Evropská liga (předkola)

FC Saburtalo Tbilisi – FC Ararat-Armenia

0:2

konec (0:1)

14.08.2019, 18:00 • Mikheil Meskhis sakhelobis Stadioni, Tbilisi • 3. předkolo • Martin Dvořák

Tipsport: 2.11 3.63 3.42 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:53:41)
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 6:1. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 5:3. Fauly: 17:11.
Je konec! Hráči Araratu s rukama nahoře slaví nečekaný postup, kdy jim po prvním domácím duelu se Saburtalem, který prohráli 1:2, málokdo věřil. Nicméně Ararat dnes sehrál v Tbilisi velmi dobrý zápas, zejména po taktické stránce a naopak, Saburtalu zbyly jen oči pro pláč... domácí prohospodařili velmi dobrý náskok a v pohárově Evropě končí.

90+6

Konec zápasu.

90+5

Kochredze (Saburtalo) upadl před vápnem soupeře, chtěl si vykoledoval si faul, ale sudí neodpískal.

90+3

90+3. Rechviašvili (Saburtalo) dostal míč do branky, ale gól neplatí pro ofsajd.

90+3

Nejprve obrovské nadšení, poté obrovská vlna zklamání ve tvářích domácích fanoušků... ti již oslavovali veledůležitý gól, jenže Rechviašvili byl v okamžiku přihrávky v ofsajdu, takže gól neplatí.

90+2

Nastavuje se pět minut, takže ještě nějaká šance pro domácí přece jenom žije!

90+1

Žlutou kartu dostává Gorgiašvili (FC Saburtalo Tbilisi).

90

Je tu poslední minuta řádné hrací doby a nervozita domácích borců je na maximální možné úrovni, potřebují nutně vstřelit gól, aby si vynutili alespoň prodloužení... jenže Saburtalo nemá ani nějaké šance.

88

Další odkopnutý míč do autu, v podání hostů, jenže míč byl zřejmě tečován některým z domácích hráčů, takže vhazovat budou hosté.

86

Mali (Saburtalo) fauluje u půlící čáry, cenné vteřiny pro hostující tým, navíc domácí záložník dostává za faul žlutou kartu.

86

Žlutou kartu dostává Mailson Lima (FC Ararat-Armenia).

85

Poslední pětiminutovka, pokud domácí budou mít i nadále takový tlak, mohli by se kýženého gólu dočkat.

84

Pašov (Ararat) odkopl míč alespoň do autu, domácí jsou hned zpět na polovině soupeře.

83

Hosté se urputně brání, domácí mají obrovský tlak.

82

Tlak Saburtala pokračuje, Ararat se zatáhl a hosté si koledují o ztrátu svého náskoku, který by je posouval dál.

81

Nikoloz Mali (Saburtalo) byl blízko gólu, když z pravé strany orazítkoval břevno hostující branky!

80

Střídání v týmu FC Ararat-Armenia: ze hřiště odchází Kobjalko, přichází Damcevski.

FC Saburtalo Tbilisi – FC Ararat-Armenia

0:2

konec (0:1)

Zpět na online

Branky: 10. Kobjalko, 67. Avetisjan (pen.)

Karty:   21. Altunašvili (SBL), 32. Tera (SBL), 33. Kochredze (SBL), 56. Gabedava (SBL), 65. Miginešvili (SBL), 86. Mali (SBL), 90+1. Gorgiašvili (SBL) – 34. Guz (ARA), 37. Kobjalko (ARA), 52. Pašov (ARA), 86. Lima (ARA)

Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 6:1. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 5:3. Fauly: 17:11.

FC Saburtalo Tbilisi: Miginešvili – Margvelašvili (C), Kakubava (69. Gorgiašvili), Rechviašvili, Lakvecheliani – Mali, Altunašvili, Tera – Diasamidze (58. Kenia), Gabedava (60. Rolović), Kochredze
Náhradníci: Kupatadze – Vagner Goncalves, Čabradze, Kenia, Cnobiladze, Rolović, Gorgiašvili

FC Ararat-Armenia: Abakumov – Pašov, Angelo Meneses, Guz (C), Achenteh – Ambarcumjan (56. Avetisjan), Alphonse, G. Malakjan (70. Antonov) – Narsingh, Kobjalko (80. Damcevski), Mailson Lima
Náhradníci: Čupić – Sanogo, Damcevski, Antonov, Avetisjan, Alex Júnior, Ogana

Rozhodčí: Balakin – Skrypka, Aljochin (vš. UKR)

První zápas: FC Ararat-Armenia - Saburtalo 1:2

MOL Cup

Kolín – Ústí n/O 17:00 0:1

Humpolec – Jihlava 17:00 0:9

Komárov – Vltavín 17:00 0:1

Kroměříž – Vítkovice po penal. (3:4) 17:00 2:2

Lanžhot – Znojmo po penal. (3:1) 17:00 1:1

Letohrad – Hr. Králové 17:00 0:3

Motorlet – Chomutov 17:00 4:0

Český Brod – Velvary 17:00 1:3

Dětmarovice – Třinec 17:00 1:7

Zbuzany – Domažlice 17:00 1:3

Frenštát p/R – Hlučín 17:00 1:2

Aritma – Adm. Praha 17:00 0:1

Souš – Sokolov 17:00 0:3

Olešnice – Otrokovice 17:00 2:1

Strání – Prostějov 17:00 1:3

Ždírec – Stará Říše 17:00 3:1

Sedlčany – Táborsko 17:00 0:4

Srbice – Králův Dvůr 17:00 1:2

Hlubina – D. Benešov 17:00 1:2

Val. Meziříčí – Slavičín po prodl. 17:00 4:2

Velké Hamry – Varnsdorf 17:00 0:4

Všechovice – Petřkovice 17:00 0:4

Přepeře – Dvůr Králové 17:00 6:2

Rosice – Vel. Meziříčí 17:00 4:2

Rýmařov – Uničov 17:00 2:3

Skaštice – Líšeň 17:00 3:5

Beroun – Dukla Praha 17:00 0:7

Nový Jičín – Frýdek-Místek 17:00 2:3

Soběslav – Benešov 17:00 0:2

Libiš – Zápy 17:00 0:2

Hostouň – K. Vary 17:00 2:1

HFK Olomouc – Brno 17:00 0:3

Ostrá – Vlašim 17:30 1:3

Slaný – Vyšehrad 17:30 0:4

Libčany – Chlumec nad Cidlinou 17:30 0:3

Dobříš – Písek 18:00 0:2