2:0

konec (0:0, 0:0, 2:0)

13.08.2019, 17:30 • KHNP Aréna • Jan Míšek

Tipsport: 1.15 8.0 8.58 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Třetí třetina nám konečně přinesla vysněnou branku, na kterou jsem čekali předchozích čtyřicet minut. Na domácí se usmálo štěstí a dvoubrankovým rozdílem 2:0 vyhráli dnešní utkání. Poslední třetina se dokonce obešla bez jediného vyloučení. O branky se zasloužili Ferda s Matiaškem. Pro dnešní onlajn přenos to bude vše. Děkuji Vám za pozornost a někdy příště, na shledanou. (19:47:01)

59:55

Domácí dohrávají poslední sekundy utkání.

59:22

Vhazování si berou před Svobodou na své hole domácí a přichází okamžitá střela od Podlahy, která ale minula bránu.

59:21

Oddechový čas pro hosty.

58:47

Pleva rozehrává kotouč do středního pásma a odtud pokračují jeho spoluhráči před Svobodu.

58:23

Máme zde naražení jednoho z hráčů Žďáru do třebíčského brankoviště, který se ale po chvilce sbírá z ledu a po svých odjíždí na lavičku. Naštěstí se nic vážného nestalo a hra pokračuje.

57:57

Vhazování před Svobodou si berou hosté. Těm ale puk na holi moc dlouho nezůstal a hned si ho přebral Král. Ten udělal kličku kolem jednoho z obránců, na druhého už ale nestačil a Žďár zakládá nový útok.

57:26

Jícha z otočky poslal kotouč za bránu Svobody, tam ale čekají třebíčští borci, kteří berou puk do bezpečí pod svá křídla.

57:04

Dvě hezké střely nyní přišly ze strany Třebíče. O jednu z nich se zasloužil Václavek, jeho pokus ale dokázal Sláma vyrazit betonem.

56:40

Pazourek nahazuje kotouč za bránu domácích.

56:04

Michálek po krásné kličce vystřelil na Slámu, který musel této tvrdé střele čelit. Kotouč ale zabloudil pouze do jeho výstroje.

55:35

Hort nečekal zadovku před bránu Slámy a nemohl tak vypálit do prázdné brány. Hosté tak můžou rozehrát a založit vlastní útok.

55:03

Gregar se snaží vydolovat kotouč ze souboje za bránou domácích.

54:16

Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Po chybě v rozehrávce v sestavě Žďáru přišlo její využití v podobě přihrávky před bránu Slámy a následná střela od hráče Michala MATIAŠKA, která si našla místo za zády brankáře hostů. Stav utkání je 2:0. Asistence: Podlaha.

53:49

Podlaha střílí na Slámu, ten vyrážečkou dostává kotouč z nebezpečné zóny.

53:10

Třebíč pokračuje v náporu, ale po chvilce se dostává přes Svobodu, kde musí čelit útoku Žďáru. Ten se jim ale daří v pohodě zlikvidovat a opět založit vlastní protiútok, kdy Sláma čelí ostré střele z pravé strany. Ta končí v jeho výstroji.

52:20

Malec střílí na Slámu, jeho pokus prošel pod jedním z jeho betonů a šel těsně vedle tyčky. Nyní měli hosté trochu štěstí na své straně.

2:0

Branky a nahrávky: 47. Ferda (V.), 55. Matiaško (Podlaha)

SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda (Jekel) – Szathmary,Jenáček, Furch, Forman, Hort, Čejka V., – Podlaha, Král, Malec – Rohlík, Václavek, Jirásek – Havlát, Matiaško, Michálek – Ferda, Patyk, Čejka J.

SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Čáp) – Pleva, Brož, Wasserbauer, Adam, Kališ, Čermák, Bureš, Heinrich, Chlubna, Nečas, Kovářů, Jícha, Pazourek, Kadlečka, Grega.