06.08.2019, 19:00 • Stadio Toumba, Salonika • 3. předkolo • Michal Raška

Tipsport: 3.98 3.75 1.97 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:58:30)
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 4:7. Rohy: 0:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 11:12.
Je konec tohoto prvního zápasu 3. předkola Ligy mistrů. Soluň remizovala na domácí půdě s loňským semifinalistou Ajaxem 2:2. Do utkání hosté vstoupili velice dobře a už v 10. minutě se prosadil Ziyech. Ve 32. minutě ale srovnal Akpom a o sedm minut později dokonal obrat Matos. Ve druhé půli to ovšem byl opět nizozemský tým, který se snažil o vstřelení branky a to se v 57. minutě podařilo Huntelaarovi. Následně si hosté vytvořili spoustu šancí, ale gól už nepadl.
Odveta je naplánována na datum 13. 8. od 20:30 v Johan Cruijff Aréně.

90+2

90+2

Opět byla přihrávka hostů zblokována a vypadá to, že zápas skončí remízou.

90+1

Van de Beek nyní získal autové vhazování na polovině soupeře a PAOK tak předvádí skvělou obranu ke konci utkání.

90

Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.

90

S rohovým kopem si ale domácí poradili bez problémů.

89

Nakonec z toho byla skvělá střela Marina, kterou ale parádně vyrazil brankář Paschalakis! Následuje rohový kop.

88

Tohle je šance pro Ajax, jelikož se Limnios dopustil faulu a následuje volný kop

87

Nákop hostujícího celku nic velkého nepřinesl a řecký celek se tak snaží držet míč.

86

Van de Beek se dostal k míči a zkusil to ze střední vzdálenosti, ale jeho pokus skončil pouze vedle levé tyče.

85

Crespo ještě stačil odehrát balón do zámezí a následuje tak autové vhazování pro Ajax.

84

Nyní zahrál útočník hostujícího celku Huntelaar rukou.

83

PAOK se snaží uklidnit tempo hry a vyválčit alespoň remízu, ovšem v odvetě musí vstřelit gól.

82

Střídání v týmu AFC Ajax: ze hřiště odchází Ziyech, přichází Neres.
Střídání v týmu AFC Ajax: ze hřiště odchází Mazraoui, přichází Marin.

81

Posléze tak hostující celek získal rohový kop z levé strany, ale s tím si obrana Soluně poradila.

80

80. Huntelaar nedokázal podruhé prostřelit Paschalakise.

2:2

konec (2:1)

Branky: 31. Akpom (Giannoulis), 39. Matos (Biseswar) – 10. Ziyech, 57. Huntelaar

Karty:   28. Matos (SOL) – 37. Mazraoui (AJA)

PAOK Soluň: Paschalakis – Matos, Crespo, Varela, Giannoulis – Jaba (79. Stoch), Esiti, El Kaddouri, Biseswar (73. Douglas) – Pelkas (64. Limnios) (C), Akpom
Náhradníci: Živkovič – Douglas, Ingason, Limnios, Mišič, Stoch, Swiderski

Ajax Amsterdam: Onana – Veltman, Schuurs, Martinez, Tagliafico – Mazraoui (82. Marin), Van de Beek, Blind – Ziyech (82. Neres), Dolberg (32. Huntelaar), Tadić (C)
Náhradníci: Varela – Dest, Huntelaar, Magallan, Marin, Neres, Promes

Rozhodčí: Slavko Vinčić – Tomaž Klančnik, Andraž Kovacic (vš. SVN)

Odveta: Ajax - PAOK 3:2