2:3

konec (0:1)

21.07.2019, 13:35 • National Stadium, Singapur (SIN) • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.69 4.06 4.46 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Juventus po přestávce předvedl rychlý obrat, když na úvodní gól Erika Lamely odpověděli během rozmezí čtyř minut Gonzalo Higuaín a Cristiano Ronaldo. Tottenham ovšem nesložil zbraně, ba naopak. Lucas Moura nejprve vyrovnal a v nastavení předvedl skvělé napadání, kterého využil Harry Kane a prosadil se střelou ze středového kruhu. Konečný výsledek střetnutí zní. Juventus FC 2 Tottenham Hotspur 3. (15:35:47)

90+4

90+3

90+3. Harry KANE - 2:3

90+3

Tottenham právě vstřelil branku!
Wojciech Szczesny byl v samotném závěru zápasu nachytán na švestkách, když ho parádní střelou ze středového kruhu překonal HARRY KANE! Nyní je to 3:2! Asistence: Lucas Moura.

90+2

Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Oliver Skipp, přichází Jamie Bowden.

90

Nad rámec dnešního zápasu byly nastaveny 4 minuty.

88

Paulo Gazzaniga musel rychle vyběhnout za šestnáctku, aby kolmou přihrávku Juve odkopl.

87

Tottenham rozjel krásnou kombinační akci, střela z hranice šestnáctky ale byla Juventusem zablokována.

86

Simone Muratore před pár okamžiky přišel na hřiště a nyní se uvedl nepřesnou střelou zpoza šestnáctky.

84

Wojciech Szczesny byl po malé domů nepříjemně napadán, situaci ale vyřešil přesnou rozehrávkou.

83

Na opačné straně hřiště mohl přinést rozhodnutí Gonzalo Higuaín, jenže jeho přízemní střela z pravé strany šestnáctky těsně minula vzdálenější levou tyč! V hledišti to jen hlasitě zahučelo.

82

Harry Kane si z pravé strany šestnáctky krásně navedl míč na levačku a přízemní střelou těsně minul vzdálenější levou tyč brány Juventusu!

81

Harry Kane byl zřejmě hráčem, který se snažil uprostřed šestnáctky dostat k hlavičce, ale neuspěl.

80

Za pár okamžiků se rozeběhne posledních deset minut zápasu a zatím to vypadá po 90 minutách na remízu.

76

Oba týmy dostaly čas na oddech a občerstvení u střídaček. Pauza trvala tři minuty. Opět se hraje.

76

Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Blaise Matuidi, přichází Grigoris Kastanos.

76

Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Miralem Pjanić, přichází Simone Muratore.

2:3

konec (0:1)

Branky: 56. Higuaín (Bernardeschi), 60. Ronaldo (Sciglio) – 30. Lamela, 65. Moura (Ndombèlé), 90+3. Kane (Moura)

Karty:   44. Parrott (TOT)

Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 5:10. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 9:7.

Juventus FC: Buffon (46. Szczesny) – Cancelo, Bonucci (C) (63. de Ligt), Rugani (46. Demiral), De Sciglio – Can (46. Rabiot), Pjanić (76. Muratore), Matuidi (76. Kastanos) – Bernardeschi, Mandžukić (46. Higuaín), Ronaldo (63. Pereira).
Náhradníci: Szczesny, Pinsoglio, Loria – de Ligt, Demiral, Di Pardo, Coccolo, Beruatto, Rabiot, Kastanos, Muratore, Toure', Frederiksen, Pereira, Higuain, Mavididi.

Tottenham Hotspur: Gazzaniga – Walker-Peters (71. Marsh), Alderweireld (C) (46. Foyth), Tanganga (46. Vertonghen), Georgiou (71. White) – Skipp (90+2 Bowden), Winks (63. Roles) – Lamela (63. Ndombèlé), Alli (46. Sissoko), Son (46. Moura) – Parrott (46. Kane – C).
Náhradníci: Whiteman, de Bie – Bowden, Moura, Ndombèlé, Roles, Lyons-Foster, White, Vertonghen, Foyth, Kane, Eriksen, Marsh, Sissoko.

Rozhodčí: Ahmad A'Qashah. Asistenti: Ronnie Koh Min Kiat, Chai Lee Ong. Čtvrtý rozhodčí: Nathan Chan

Diváci: 50176