konec (1:1)

20.07.2019, 20:30 • Stadion Olimp - 2, Rostov • 2. kolo • David Suchý

Tipsport: 2.47 2.93 3.11 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 3:4. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:16. (22:26:46)
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí nerozhodným výsledkem 2:2. Druhý poločas nám přinesl hodně vyrovnanou podívanou, která nabízela hezké fotbalové momenty. Spartak se dokázal dostat do kýženého vedení a vypadalo to na zisk tří bodů. Rostov se ale dokázal udeřit v první minutě nastaveného času, čímž rozhodl o dělbě bodů, moskevský celek tak propásl nadějné vedení.

90+4

90+3

Do konce zápasu nezbývá moc času, nicméně domácímu celku se podařilo vyrovnat. V tuto chvíli je u balónu záložník Normann.

90+1

90+1. Alexandr ZUJEV - 2:2

90+1

Rostov právě vstřelil branku!
Domácí hráči to přeci jenom dokázali! Rostov rozjel kombinaci až k pokutovému území, odkud Šomurodov dokázal přihrávkou k zadní tyči najít naběhnuvšího kolegu ALEXANDRA ZUJEVA, jenž ve skluzu dopravil míč do prázdné branky.

90

Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

89

Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Rostovu se stále nedaří vyrovnat, ještě na to bude mít nastavený čas.

88

Žlutou kartu dostává Fernando (FK Spartak Moskva).

88

U středového kruhu si velice dobře počínal hostující Fernando, který roztáhl hru na Gulijeva, jenž se ale nedostal přes hustý blok protihráčů.

87

Střídání v týmu FK Spartak Moskva: ze hřiště odchází Zelimchan Bakajev, přichází Alexandr Tašajev.

85

Z úhlu se pokusil překvapit brankáře domácí Ionov, avšak i tentokráte Maximenko dokázal zakročit. Spartak se dostává pod nepříjemný nápor.

84

Žlutou kartu dostává Zelimchan Bakajev (FK Spartak Moskva).

84

Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut. Spartak i nadále velice dobře brání jednobrankové vedení, povede se mu to až do konce?

83

Tohle nebylo vůbec špatné. Na vzdušnou nabídku si do malého vápna seběhl domácí Šomurodov, jehož hlavičkový pokus skončil v rukavicích brankáře.

82

Po nedovoleném zákroku v podání Sigurdssona skončil na zemi jeden z hostujících hráčů, přičemž hlavní sudí okamžitě pískl do své píšťalky – faul.

81

V pokutovém území se nejvýše do vzduchu dostal obránce Gigot, který s přehledem poslal míč do zámezí. Bude z toho ale rohový kop pro domácí.

80

Střídání v týmu FK Rostov: ze hřiště odchází Ivelin Popov, přichází Alexandr Saplinov.

80

Překvapivým řešením to zkoušel obránce Černov, jehož centr se proměnil v přímé ohrožení branky soupeře, nicméně Maximenko se zaskočit nenechal.

2:2

konec (1:1)

Branky: 23. Bajramjan, 90+1. Zujev – 26. L. Adriano (pen.), 66. Džikija (Fernando)

Karty:   60. Zujev (RTV), 64. Jeremenko (RTV) – 73. Melkadze (SPM), 84. Bakajev (SPM), 88. Fernando (SPM)

Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 3:4. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:16.

FK Rostov: Pesjakov – Kozlov, R. Sigurdsson (C), Čisťakov, J. Černov – Normann, Jeremenko – Ionov, I. Popov (80. Saplinov), Bajramjan (57. Zujev) – Šomurodov.
Náhradníci: Barulin – A. Dolgov, Gaţcan, Glebov, Hadžikadunić, Logašov, Saplinov, Wilusz, Zujev, B. Sigurdarson.

FK Spartak Moskva: Maximenko – A. Ješčenko (16. Rasskazov), Gigot, Džikija (C), Lucas – Gulijev, Zobnin – Fernando – Bakajev (87. Tašajev), Ponce (67. Melkadze), L. Adriano.
Náhradníci: Rebrov – Ananidze, Kutěpov, Melkadze, Rasskazov, Tašajev, Umjarov.

Rozhodčí: Levnikov – Žvakin, Abusujev