2:1
konec (0:0)
18.07.2019, 21:00 • Tallaght Stadium, Dublin • 1. předkolo • Petr Sumbal
Tipsport: 3.38 3.3 2.25 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 3.38 - 3.3 - 2.25
Shamrock Rovers – Brann Bergen
2:1
konec (0:0)
Branky: 76. Bryne, 87. O'Neill – 57. Karamoko
Karty:
Neproměněná penalta:
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 1:4. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 8:0. Fauly: 7:9.
Shamrock Rovers:
Mannus – O'Brien, Lopes, Grace – Boyle, Watts (63 McEneff), J. Byrne, Bolger, Kavanagh – Finn (C), Cummins (75. Carr)
Náhradníci: Pohls, Carr, McEneff, O'Neill, Callahan, Clarke, Greene
Trenér:
Brann Bergen:
Opdal – Teniste, Acosta Evans, Eggen Rismark, Kristiansen – Haugen, Ordagič, Strand – Rólantsson, Veton Berisha, Koomson (57. Bamba)
Náhradníci: Johansen, Grogaard, Lofgren, Bamba, Jenssen, Karadas, Lokberg
Trenér:
Rozhodčí: Høvdanum – Christiansen, Hermansen
Diváci:
První zápas: Brann - Shamrock 2:2
Tobol Kostanaj – Jeunesse Esch 14:00 1:1
Kajrat – Široki Brijeg 16:30 2:1
FK Makedonija – Alaškert 16:30 0:3
KF Teuta – Ventspils 17:00 1:0
Inter Turku – Brøndby 17:30 2:0
Levadia Tallinn – Stjarnan • po prodl. 18:00 3:2
RFS Riga – Olimpija Lublaň 18:00 0:2
RoPS Rovaniemi – Aberdeen 18:00 1:2
Universitatea Craiova – Sabail 18:00 3:2
Dinamo Minsk – FK Liepāja 18:30 1:2
Levski – Ružomberok 18:30 2:0
Apollon Limassol – Kauno Žalgiris 19:00 4:0
Cracovia – Dunajská Streda • po prodl. 19:00 2:2
Haugesund – Cliftonville 19:00 5:1
Milsami – FCSB 19:00 1:2
Neftçi Baku – Speranța Nisporeni 19:00 6:0
CS Petrocub – Larnaka 19:00 0:1
Kutaisi – Ordabasy 19:00 0:2
Vaduz – Breidablik 19:00 2:1
Žalgiris Vilnius – Honvéd 19:00 1:1
Zrinjski Mostar – Akademija Pandev 19:00 3:0
H. Be'er Sheva – Laçi 19:30 1:0
Niederkorn – Cork City 19:30 1:2
Engordany – Dinamo Tbilisi 19:30 0:1
B36 Tórshavn – Crusaders 20:00 2:3
Hajduk Split – Gżira United 20:00 1:3
Hibernians – Soligorsk 20:00 0:1
Kukësi – Debrecín 20:00 1:1
Fehérvár – Zeta 20:00 0:0
Mura – Maccabi Haifa 20:00 2:3
Norrköping – St Patrick´s 20:00 2:1
Shkupi – Pjunik 20:30 1:2
Vitebsk – KuPS 20:30 1:1
Ballymena – Malmö 20:45 0:4
Budućnost – Narva 20:45 4:1
Domžale – Balzan 20:45 1:0
Kilmarnock – Connah's Quay 20:45 0:2
Niš – Flora 20:45 2:2
Rangers – St Joseph's 20:45 6:0
Trnava – FK Radnik • po penal. (3:2) 20:45 2:0
Reykjavík – Molde 21:00 0:0
Legia – Europa 21:00 3:0
Shamrock – Brann 21:00 2:1
Držení míče: 46 % : 54 %
Střely na branku: 4:2
Střely mimo: 1:4
Rohy: 3:4
Ofsajdy: 8:0
Fauly: 7:9
90+6
90+5
90+4
90+3
90+2
90+1
90
89
89
88
87
87. Gary O'NEILL - 2:1
87
Tak nyní už je postup domácího mužstva opravdu blízko! Hosté trochu zapomněli na bránění a Shamrock toho dokázal dokonale využít, když se po přihrávce Byrneho prosadil GARY O'NEILL, který už neměl práci tak složitou. Asistence: Jack Byrne.
86
85
84
Střídání v týmu SK Brann: ze hřiště odchází Taijo Teniste, přichází Azar Karadas.
83
82