2:0
po penal. (3:2) (1:0)
18.07.2019, 20:45 • Štadión Antona Malatinského • 1. předkolo • Vít Muzikář
Tipsport: 1.53 4.24 7.16 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.53 - 4.24 - 7.16
FC Spartak Trnava – FK Radnik Bijeljina
2:0
po penal. (3:2) (1:0)
Branky: 10. Sobczyk, 87. Mihálek
Karty: 11. Halilovič (TRN), 22. Mitrea (TRN), 27. Záhumenský (TRN), 58. Mesík (TRN), 96. Tešija (TRN), 105. Mihálek (TRN) – 50. Radovič (RBI), 69. Simonovič (RBI), 71. Peco (RBI), 105+2. Plavšič (RBI) 108. Mitrea (TRN)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 11:0. Střely mimo: 10:2. Rohy: 12:1. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 22:23.
FC Spartak Trnava:
Rusov – Oršula (80. Mihálek), Mesík, Mitrea (C), Záhumenský – Dangubič (64. Kelemen), Halilovič (93. Turňa), Tešija, Lovat – Tavares (76. Jakúbek), Sobczyk.
Náhradníci: Bolek – Turňa, Horvat, Jakúbek, Menich, Mihálek, Kelemen
Trenér:
FK Radnik Bijeljina:
Kozič – Sušič (61. Merajič), Simonovič, Šubert, Radovič – Popara, Mekič – Peco, Djurič (C) (88. Bradonjič), Maksimovič (99. Plavšič) – Zukič (54. Motika).
Náhradníci: Hodžič – Vasič, Bradonjič, Despotovič, Plavšič, Motika, Merajič
Trenér:
Rozhodčí: Hasanov – Husejnov, Hašimov (vš. AZE)
Diváci:
První zápas: FK Radnik - Trnava 2:0
Tobol Kostanaj – Jeunesse Esch 14:00 1:1
Kajrat – Široki Brijeg 16:30 2:1
FK Makedonija – Alaškert 16:30 0:3
KF Teuta – Ventspils 17:00 1:0
Inter Turku – Brøndby 17:30 2:0
Levadia Tallinn – Stjarnan • po prodl. 18:00 3:2
RFS Riga – Olimpija Lublaň 18:00 0:2
RoPS Rovaniemi – Aberdeen 18:00 1:2
Universitatea Craiova – Sabail 18:00 3:2
Dinamo Minsk – FK Liepāja 18:30 1:2
Levski – Ružomberok 18:30 2:0
Apollon Limassol – Kauno Žalgiris 19:00 4:0
Cracovia – Dunajská Streda • po prodl. 19:00 2:2
Haugesund – Cliftonville 19:00 5:1
Milsami – FCSB 19:00 1:2
Neftçi Baku – Speranța Nisporeni 19:00 6:0
CS Petrocub – Larnaka 19:00 0:1
Kutaisi – Ordabasy 19:00 0:2
Vaduz – Breidablik 19:00 2:1
Žalgiris Vilnius – Honvéd 19:00 1:1
Zrinjski Mostar – Akademija Pandev 19:00 3:0
H. Be'er Sheva – Laçi 19:30 1:0
Niederkorn – Cork City 19:30 1:2
Engordany – Dinamo Tbilisi 19:30 0:1
B36 Tórshavn – Crusaders 20:00 2:3
Hajduk Split – Gżira United 20:00 1:3
Hibernians – Soligorsk 20:00 0:1
Kukësi – Debrecín 20:00 1:1
Fehérvár – Zeta 20:00 0:0
Mura – Maccabi Haifa 20:00 2:3
Norrköping – St Patrick´s 20:00 2:1
Shkupi – Pjunik 20:30 1:2
Vitebsk – KuPS 20:30 1:1
Ballymena – Malmö 20:45 0:4
Budućnost – Narva 20:45 4:1
Domžale – Balzan 20:45 1:0
Kilmarnock – Connah's Quay 20:45 0:2
Niš – Flora 20:45 2:2
Rangers – St Joseph's 20:45 6:0
Trnava – FK Radnik • po penal. (3:2) 20:45 2:0
Reykjavík – Molde 21:00 0:0
Legia – Europa 21:00 3:0
Shamrock – Brann 21:00 2:1
Střely na branku: 11:0. Střely mimo: 10:2. Rohy: 12:1. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 22:23.
POPARA
5. série 3:2
JAKÚBEK
5. série 3:2
PLAVŠIČ
4. série 2:2
LOVAT
4. série 2:2
MEKIČ
3. série 2:2
ZÁHUMENSKÝ
3. série 2:1
MOTIKA
2. série 2:1
SOBCZYK