1:2

konec (0:2)

18.07.2019, 19:00 • District Sport Complex, Orhei • 1. předkolo • Petr Sumbal

Tipsport: 9.57 5.35 1.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas skončil, domácí Milsami Orhei prohrálo v odvetě prvního předkola Evropské ligy s FCSB 1:2 a tato prohra jen stvrdila jejich vyřazení, první duel totiž rumunský tým vyhrál doma 2:0. Skóre dnešního utkání otevřel už ve čtvrté minutě po pohledné akci Cristian Dumitru, těsně před pauzou pak navýšil vedení a de facto rozhodl o postupu Razvan Oaida. Ve druhém poločase už hosté nehráli tak aktivně, což vedlo k několika šancím Mislami a jednomu gólu, který vsítil těsně po přestávce Vadim Bolohan. Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek dne. (20:53:06)

90+4

Ještě přichází jeden faulu domácích a utkání už je téměř u svého konce.

90+3

Na hřiště se svalil hostující hráč Dumitru po faulu Platicy.

90+2

V nastaveném čase zatím domácí už tak nebezpeční nejsou, se silami jsou už nejspíš na dně.

90+1

Nastavují se čtyři minuty.

90

Znovu se píská faul FCSB, tentokrát na polovině hřiště. Domácí v poslední minutě základní hrací doby vymýšlí další útočnou akci.

89

A znovu musel Vlad zasahovat, tentokrát proti střele z větší vzdálenosti.

88

Standardka byla rozehrána zajímavě na přední tyč a odražený míč si pak našel obránce Jardan a hezky vypálil. Vlad byl pozorný.

87

Tlak domácích bude pokračovat po dalším faulu hostů. Je to v podstatě zkrácený rohový kop z pravé strany.

86

Tak takhle si hráči FCSB asi závěr zápasu nepředstavovali, i přesto, že mají postup už takřka jistý, mají stále plno práce.

85

85. Nazar trefil pouze tyč.

85

Po rozehrávce standardky se do zakončení z pokutového území dostal střídající Nazar a trefil tyčku!

85

Robert Ion byl v souboji pozdě, fauloval, a dostává po právu žlutou kartu.

84

Zajímavě to domácí rozehráli. Centr letěl za vápno na volej, ale ten hráči Milsami vůbec nevyšel.

84

Tentokrát se to povedlo částečně, klub z města Orhei bude mít rohový kop z pravé strany.

83

Hosté jsou ve velkém počtu zataženi za míčem, takže Milsami teď opravdu těžko hledá cestu k jejich brance.

82

Ze standardní situace se domácí prosadit nedokázali a budou to muset zkoušet dál.