konec (0:1)

18.07.2019, 18:30 • Stadion Dinamo (Minsk) • 1. předkolo • David Suchý

Tipsport: 1.46 4.37 7.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 5:4. Rohy: 7:7. Ofsajdy: 1:6. Fauly: 8:17. (21:21:00)
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím lotyšského celku, který svého soupeře porazil poměrem 2:0, což plně stačí k postupu do druhého předkola. Dinamo mělo v úvodu druhého poločasu výraznou územní převahu, navíc branku soupeře zasypalo pořádnou dávkou střel. Liepaja se tak pouze bránila, avšak přeci jenom podruhé udeřila, čímž Minsk poslalo z boje o postup. Běloruský celek musel vstřelit tři branky, avšak nedosáhl ani na jednu.

90+4

90+3

I tak do konce zápasu nezbývá zrovna moc času, Liepaja se navíc už delší dobu nachází na polovině soupeře, což jí vyhovuje.

90+1

90+1. RALKEVICS - 1:2

90+1

Dinamo Minsk právě vstřelil branku! Tak přeci jenom tu máme kontaktní branku! Dinamo totiž zahrávalo rohový kop, po kterém jsme sledovali střelu zpoza pokutového území v podání Fataie. Zakončení bylo zablokováno, avšak hostující brankář VALENTINS RALKEVICS si srazil míč do vlastní sítě

90

Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

89

Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Liepaja zodpovědně kráčí za postupem, ještě se bude určitě nastavovat.

88

Jedna z posledních šancí pro domácí na snížení stavu. Následovat bude rohový kop z levé strany, o který se zanedlouho postará Bilonog.

85

Ralkevics si vyzkoušel další odkop od své branky, tentokráte ho poslal daleko na druhou stranu, kde za sebe prodlužoval forvard Dodo.

84

Do konce zápasu zbývá něco málo kolem pěti minut. Dinamo stále potřebuje vstřelit minimálně tři branky, což se zřejmě nepovede.

83

Na opačné straně se musel činit také hostující brankář Ralkevics, který si počkal na zakončení od Bilonoga, se kterým si dokázal poradit.

82

Následně tentýž hráč nedokázal načasovat svůj náběh za obranu, logicky se tak jednalo o jasný ofsajd, který signalizoval také pomezní.

81

Do zajímavé šance se dostal Askerovs, který se dostal až před brankáře, avšak tentokráte Plotnikov podržel svůj celek dobrým zákrokem.

79

Střídání v týmu FC Dinamo Minsk: ze hřiště odchází Andrej Zaleskij, přichází Nikita Demčenko.

77

Střídání v týmu FK Liepāja: ze hřiště odchází Richard Friday Emeka, přichází Vugar Askerov.

76

Střídání v týmu FK Liepāja: ze hřiště odchází Dan Spataru, přichází Martins Kigurs.

75

Liepāja bude mít šanci na další branku, Spataru totiž vybojoval další rohový kop. Odpovědnost na sebe dost možná vezme Fortes.

74

Střídání v týmu FC Dinamo Minsk: ze hřiště odchází Georgi Tigijev, přichází Aleksandr Ksenofontov.