4:0

konec (2:0)

13.07.2019, 11:00 • Městský stadion, Ústí nad Labem • Jan Prošek

Tipsport: 1.25 5.8 7.21 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ústečtí fotbalisté dokázali poslední přípravný zápas vyhrát, na domácí půdě porazili Velvary 4:0. Slovanu Velvary příprava teprve začíná, odehrál dva zápasy a zatím se neprosadil. (13:05:22)

90+0

90

V poslední minutě utkání rozehrává Ústí rohový kop.

88

Rohový kop pro hostující celek. Domácí obrana musí odvrátit nebezpečí, což se podařilo.

88

V poklidném tempu se zápas dohrává, domácí míří za výhrou v tomto zápase.

85

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Domácí fotbalisté přidávají pět minut před koncem zápasu čtvrtou branku. Prosazuje se MAREK STRADA.

84

Hosté se nyní po rychlé akci středem dostaly ke střele, která však končí mimo branku. Odkopávat bude gólman Army.

83

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

82

Velvary rozehrávaly rohový kop, ale o útočnou část hrací plochy rychle hostující celek přišel.

81

Akce Ústí pokračovala dál, ale prosadit se Ústí nedokázalo.

80

Domácí rozehrávají z dobré pozice volný kop.

78

Hráči Ústí hrají aktivně, nyní rozehrávají rohový kop, centr se snesl před branku, následná rána končí mimo.

76

Ústecký brankář musel zasahovat proti střele soupeře, Velvary vyslaly první ránu na branku.

74

Rohový kop rozehrával Slovan, centr se snesl před branku, ale obrana Ústí si dokázala poradit.

73

Velvary se usadili před brankou Ústí, ale vypálit na branku nedokázaly.

70

Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, ve kterém mají jednoznačnou převahu hráči Ústí.

69

Znovu si hráči FK nedokázali pohlídal finální přihrávku, míč mířil na hráče f ofsajdu.

68

Ústecký brankář bude rozehrávat od své branky po nepřesné akci Slovanu, míč končí mimo.