Menu

Fotbal

Africký pohár národů

Madagaskar – Tunisko

0:3

konec (0:0)

11.07.2019, 21:00 • Al Salam Stadium, Káhira • Čtvrtfinále • Tomáš Kohlmann (@tom_kohlmann)

Tipsport: 5.22 3.21 1.91 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 2:8. Střely mimo: 3:8. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:15. (22:55:15)
Jeden poločas dnešního čtvrtfinále Madagaskar držel s Tuniskem krok, po změně stran už ale končí pohádková jízda outsidera africkým šampionátem. Tunisko jej sestřelilo třemi brankami a zcela zaslouženě postupuje mezi čtyři nejlepší týmy turnaje, v semifinále se střetne se Senegalem.

90+4

Konec zápasu.

90+3

90+3. Naím SLITÍ - 0:3

90+3

Tunisko právě vstřelilo branku!
Andriamatsinoro ten předchozí roh zahrál dokonce tak špatně, že Tunisko rozehrálo bleskový protiútok a Vahbí Chazrí připravil na zlatém podnose třetí branku utkání pro NAÍMA SLITÍHO!

90+3

Madagaskaru se vůbec nedaří ani standardní situace, ani z rohového kopu se teď outsider zápasu nijak neprosadil.

90+1

Střelecký pokus Slitího z hranice pokutového území prosvištěl zhruba půl metru nad madagaskarskou brankou.

90+1

Kamerunský rozhodčí Alioum oddaluje postupovou radost Tuniska o čtyři nastavené minuty.

90

Andriamatsinorově centru se Tunisané dokázali ubránit.

89

Amada byl faulován při průniku útočnou polovinou, je tu ještě jedna standardní situace pro Madagaskar.

88

Chiníssí byl tvrdě atakován Mombrisem v osobním souboji a těžce se zvedá ze země.

87

Další útočné snažení Madagaskar začne od brankáře Adriena.

85

Utkání v této fázi postrádá tempo, Tunisko je s průběhem zápasu spokojené a Madagaskaru chybí potřebná kvalita, aby ještě dokázal výrazněji zahrozit.

83

Střídání v týmu Tunisko: ze hřiště odchází Fardžaní Sasí, přichází Karím Awádhí.

81

81. Krajní obránce Usáma Haddádí nezvládl koncovku hezké akce.

81

Sliti výbornou kolmicí vysunul krajního obránce Usámu Haddadího za madagaskarskou obranu, Haddadí si ale míč příliš předkopl a pak zblízka nepřekonal Adriena!

79

Z velké dálky střílel Ibrahim Amada, jeho rána ale postrádala veškerou přesnost a výrazně minula tuniskou branku.

77

Střídání v týmu Madagaskar: ze hřiště odchází Marco Ilaimaharitra, přichází Njiva Rakotoharimalala.

75

Střídání v týmu Tunisko: ze hřiště odchází Ghailín Čaalalí, přichází Mohamed Dräger.

Madagaskar – Tunisko

0:3

konec (0:0)

Zpět na online

Branky: 51. Sasí, 60. Msakni, 90+3. Slití

Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 2:8. Střely mimo: 3:8. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:15.

Madagaskar: Adrien – Métanire, Mombris, Razakanantenaina (66. Morel), Fontaine – A. Abel, Amada, Ilaimaharitra (77. Rakotoharimalala) – Nomenjanahary (66. Voavy), Andriamatsinoro, Andriatsima.
Náhradníci: Dabo, Randrianasolo – Morel, Rambeloson, Randrianarisoa, Andrianarimanana, Baggio, Caloin, Raveloson, Gros, Rakotoharimalala, Voavy.

Tunisko: Hasan – Kišrída, Bronn, Maríá, Haddadí – Chazrí, Sasí (83. Awádhí), Schirí – Čaalalí (75. Dräger), Msakni (66. Slití), Chiníssí.
Náhradníci: bin Mustafá, Bin Širífía – Awádhí, Baduí, Hníd, Badrí, Bin Muhamad, Lamti, Dräger, Slití, Srarfí, Šawát.

Rozhodčí: Alioum – Menkouande, Nguegoue (vš. Kamerun)

Evropská liga (předkola)

Pjunik – Shkupi 15:30 3:3

Ordabasy – Kutaisi 16:00 1:0

Ventspils – KF Teuta 16:45 3:0

Alaškert – FK Makedonija 17:00 3:1

Larnaka – CS Petrocub 17:30 1:0

Narva – Budućnost 17:30 0:2

Laçi – H. Be'er Sheva 17:30 1:1

Sabail – Universitatea Craiova 18:00 2:3

Flora – Niš 18:00 2:0

KuPS – Vitebsk 18:00 2:0

Balzan – Domžale 18:30 3:4

Riteriai – KÍ Klaksvík 18:30 1:1

Ružomberok – Levski 18:30 0:2

Molde – Reykjavík 19:00 7:1

Brøndby – Inter Turku 19:00 4:1

Crusaders – B36 Tórshavn 19:00 2:0

Debrecín – Kukësi 19:00 3:0

Maccabi Haifa – Mura 19:00 2:0

Brann – Shamrock 19:00 2:2

Malmö – Ballymena 19:00 7:0

FK Liepāja – Dinamo Minsk 19:00 1:1

Kauno Žalgiris – Apollon Limassol 19:00 0:2

Dinamo Tbilisi – Engordany 19:00 6:0

FK Radnik – Trnava 19:00 2:0

Soligorsk – Hibernians 19:00 1:0

Speranța Nisporeni – Neftçi Baku 19:00 0:3

Akademija Pandev – Zrinjski Mostar 19:00 0:3

Fola – Čichura 19:30 1:2

Olimpija Lublaň – RFS Riga 20:00 2:3

Connah's Quay – Kilmarnock 20:00 1:2

Dunajská Streda – Cracovia 20:30 1:1

Zeta – Fehérvár 20:30 1:5

FCSB – Milsami 20:30 2:0

Čukarički – FC Banants 20:30 3:0

Europa – Legia 20:30 0:0

Aberdeen – RoPS Rovaniemi 20:45 2:1

St Patrick´s – Norrköping 20:45 0:2

Cliftonville – Haugesund 20:45 0:1

Cork City – Niederkorn 20:45 0:2

Široki Brijeg – Kajrat 21:00 1:2

Honvéd – Žalgiris Vilnius 21:00 3:1

Stjarnan – Levadia Tallinn 22:00 2:1

Breidablik – Vaduz 22:00 0:0