2:0
konec (1:0)
11.07.2019, 19:00 • Gradski Stadium Banja Luka, Banja Luka • 1. předkolo • Tomáš Kohlmann (@tom__kohlmann)
Tipsport: 2.77 3.0 2.85 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.77 - 3.0 - 2.85
FK Radnik Bijeljina – FC Spartak Trnava
2:0
konec (1:0)
Branky: 34. Mekić, 48. Djurić
Karty: 54. Popara (RBI), 83. Djurić (RBI) – 36. Dangubić (TRN), 74. Sobczyk (TRN), 83. Lovat (TRN)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 1:5. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 11:13.
FK Radnik Bijeljina:
Kožić – Sušić, Simonović, Šubert, Radović – Popara, Mekić – Peco, Djurić, Maksimović (79. Plavšić) – Zukić (66. Motika)
Náhradníci: Hodžić – Vasić, Bradonjić, Despotović, Plavšić, Motika, Merajić
Trenér:
FC Spartak Trnava:
Rusov – Turňa (55. Oršula), Menich, Mitrea, Lovat – Halilović, Dangubić (79. Kelemen), Tesija, Jakúbek (55. Sobzckyk) – Mihálek, Tavares Dos Santos
Náhradníci: Bolek – Marinković, Oršula, Kelemen, Sobczyk, Mesík, Záhumenský
Trenér:
Rozhodčí: Činkov – Džuganski, Sokolov (vš. Bulharsko)
Diváci:
Odveta: Trnava - FK Radnik 2:0
Pjunik – Shkupi 15:30 3:3
Ordabasy – Kutaisi 16:00 1:0
Ventspils – KF Teuta 16:45 3:0
Alaškert – FK Makedonija 17:00 3:1
Larnaka – CS Petrocub 17:30 1:0
Narva – Budućnost 17:30 0:2
Laçi – H. Be'er Sheva 17:30 1:1
Sabail – Universitatea Craiova 18:00 2:3
Flora – Niš 18:00 2:0
KuPS – Vitebsk 18:00 2:0
Balzan – Domžale 18:30 3:4
Riteriai – KÍ Klaksvík 18:30 1:1
Ružomberok – Levski 18:30 0:2
Molde – Reykjavík 19:00 7:1
Brøndby – Inter Turku 19:00 4:1
Crusaders – B36 Tórshavn 19:00 2:0
Debrecín – Kukësi 19:00 3:0
Maccabi Haifa – Mura 19:00 2:0
Brann – Shamrock 19:00 2:2
Malmö – Ballymena 19:00 7:0
FK Liepāja – Dinamo Minsk 19:00 1:1
Kauno Žalgiris – Apollon Limassol 19:00 0:2
Dinamo Tbilisi – Engordany 19:00 6:0
FK Radnik – Trnava 19:00 2:0
Soligorsk – Hibernians 19:00 1:0
Speranța Nisporeni – Neftçi Baku 19:00 0:3
Akademija Pandev – Zrinjski Mostar 19:00 0:3
Fola – Čichura 19:30 1:2
Olimpija Lublaň – RFS Riga 20:00 2:3
Connah's Quay – Kilmarnock 20:00 1:2
Dunajská Streda – Cracovia 20:30 1:1
Zeta – Fehérvár 20:30 1:5
FCSB – Milsami 20:30 2:0
Čukarički – FC Banants 20:30 3:0
Europa – Legia 20:30 0:0
Aberdeen – RoPS Rovaniemi 20:45 2:1
St Patrick´s – Norrköping 20:45 0:2
Cliftonville – Haugesund 20:45 0:1
Cork City – Niederkorn 20:45 0:2
Široki Brijeg – Kajrat 21:00 1:2
Honvéd – Žalgiris Vilnius 21:00 3:1
Stjarnan – Levadia Tallinn 22:00 2:1
Breidablik – Vaduz 22:00 0:0
83
Žlutou kartu dostává Lovat (FC Spartak Trnava).
Oba fotbalisté jsou potrestáni za vzájemnou roztržku v přerušené hře.
74
54
36