0:2
konec (0:1)
11.07.2019, 18:30 • Štadión Pod Čebraťom, Ružomberok • 1. předkolo • Rostislav Králik
Tipsport: 2.41 3.06 3.32 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.41 - 3.06 - 3.32
MFK Ružomberok – Levski Sofia
0:2
konec (0:1)
Branky: 36. Mariani, 51. Paulinho
Karty: 35. Takáč (RUZ), 87. Novotný (RUZ) – 39. Kargas (LVS), 45+1. Goranov (LVS), 50. Reis (LVS), 52. Paulinho (LVS), 58. Milanov (LVS)
Neproměněná penalta:
Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 2:2. Rohy: 2:0. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 16:13.
MFK Ružomberok:
Krajčirík – Čurma, Maslo (C), Jonec, Mojžiš – Kostadinov, Takáč (69. Zsigmund), Brenkus (59. Hašek), Qose, Gal-Andrezly – Gerec (79. Novotný).
Náhradníci: Kohár – Mrva, R.Kružliak, Novotný, Hašek, Zsigmund, Kojnok.
Trenér:
Levski Sofia:
Mijatovič – Goranov, Nuno Reis, Kargas, MIlanov (C) – Rajnov, Thiam – Jurukov (88. Z. Dimitrov), S.Ivanov, Paulinho – Mariani (90+1 Mazurek).
Náhradníci: P.Ivanov I – Najdenov, Mazurek, Z.Dimitrov, I.Dimitrov, D.Ivanov, Petkov.
Trenér:
Rozhodčí: Viljanen – Koskiniemi, Valjakka
Diváci: 3695
Odveta: Levski - Ružomberok 2:0
Pjunik – Shkupi 15:30 3:3
Ordabasy – Kutaisi 16:00 1:0
Ventspils – KF Teuta 16:45 3:0
Alaškert – FK Makedonija 17:00 3:1
Larnaka – CS Petrocub 17:30 1:0
Narva – Budućnost 17:30 0:2
Laçi – H. Be'er Sheva 17:30 1:1
Sabail – Universitatea Craiova 18:00 2:3
Flora – Niš 18:00 2:0
KuPS – Vitebsk 18:00 2:0
Balzan – Domžale 18:30 3:4
Riteriai – KÍ Klaksvík 18:30 1:1
Ružomberok – Levski 18:30 0:2
Molde – Reykjavík 19:00 7:1
Brøndby – Inter Turku 19:00 4:1
Crusaders – B36 Tórshavn 19:00 2:0
Debrecín – Kukësi 19:00 3:0
Maccabi Haifa – Mura 19:00 2:0
Brann – Shamrock 19:00 2:2
Malmö – Ballymena 19:00 7:0
FK Liepāja – Dinamo Minsk 19:00 1:1
Kauno Žalgiris – Apollon Limassol 19:00 0:2
Dinamo Tbilisi – Engordany 19:00 6:0
FK Radnik – Trnava 19:00 2:0
Soligorsk – Hibernians 19:00 1:0
Speranța Nisporeni – Neftçi Baku 19:00 0:3
Akademija Pandev – Zrinjski Mostar 19:00 0:3
Fola – Čichura 19:30 1:2
Olimpija Lublaň – RFS Riga 20:00 2:3
Connah's Quay – Kilmarnock 20:00 1:2
Dunajská Streda – Cracovia 20:30 1:1
Zeta – Fehérvár 20:30 1:5
FCSB – Milsami 20:30 2:0
Čukarički – FC Banants 20:30 3:0
Europa – Legia 20:30 0:0
Aberdeen – RoPS Rovaniemi 20:45 2:1
St Patrick´s – Norrköping 20:45 0:2
Cliftonville – Haugesund 20:45 0:1
Cork City – Niederkorn 20:45 0:2
Široki Brijeg – Kajrat 21:00 1:2
Honvéd – Žalgiris Vilnius 21:00 3:1
Stjarnan – Levadia Tallinn 22:00 2:1
Breidablik – Vaduz 22:00 0:0
90+3
90+3
90+2
90+2
90+1
90
89
88
87
87
86
86. Hašek v tutovce přestřelil
86
85
85
84
83
82