Menu

Fotbal

Evropská liga (předkola)

Balzan FC – NK Domžale

3:4

konec (2:1)

11.07.2019, 18:30 • MFA Centenary Stadium (Ta'Qali) • 1. předkolo • David Kubík

Tipsport: 5.71 4.2 1.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnes jsme viděli opravdu zajímavý zápas. První půle skončila lépe pro domácí celek, který vedl 2:1. Jenže ve druhé půli se hned po přestávce prosadil Vuk a srovnal skóre. Poté vrátil domácím vedení Effiong, ale ani to nestačilo, protože prakticky ihned odpověděl Sikošek a v 75 minutě trefil vítězství hostům Podlogar. Krásný zápas se sedmi brankami. Děkuji za pozornost a zase příště na shledanou. (20:25:57)

90+6

Zápas končí dalekonosnou střelou jednoho z domácích borců.

90+6

Dlouhý nákop domácích končí v autu.

90+5

Domžale stále míč na svých kopačkách a nikam už se hráči neženou.

90+4

Hosté už opravdu natahují čas, zdržují co se dá.

90+3

Domácí se dostali do vápna soupeřem, sice jeden z hráčů padl k zemi, ale penalta se nepíská.

90+1

Rozhodčí se rozhodl nastavit ještě pět minut nad rámec základní hrací doby.

90

Náběh jednoho z hostujících hráčů si pohlídal domácí gólman.

89

Hosté rozehráli míč po faulu zpátky na své stopery.

88

Utkání už se pomalu dohrává v lehkém tempu, domácí nijak zvlášť neútočí a hosté hrají údržbu.

86

Střídání v týmu Balzan: Ricardo Correa je už opravdu unaven, a tak jde místo něj na pár minut Micallef.

85

Domácí už moc nemohou, hosté je nyní přehrávají bez větších problémů.

83

Střídání v týmu Domžale: Vuk má dnes také splněno a přenechává své místo Kolobaricovi.

82

Střídání v týmu Balzan: Ljubomirac míří do sprch, na trávník jde Majdevac.

81

81. Další skvělý zákrok brankáře Naumovskiho

81

Naumovski vytáhl excelentní zákrok a vytáhl střelu na rohový kop.

79

Domácí tým se snaží co nejdříve odpovědět na vedoucí gól Domžale.

77

Střídání v týmu Domžale: Dnes má odpracováno Podlogar, který právě vstřelil gól a místo něj jde na hřiště Repas.

75

75. PODLOGAR - 3:4

Balzan FC – NK Domžale

3:4

konec (2:1)

Zpět na online

Branky: 34. Correa, 38. Ljubomirac, 56. Effiong – 5. Ibričič (pen.), 48. Vuk, 61. Sikošek, 75. Podlogar

Karty:   3. Pisani (BAL), 63. Slivic (BAL), 69. Bezzina (BAL) – 44. Dobrovoljc (DML)

Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 5:10. Střely mimo: 1:4. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 16:18.

Balzan FC: Naumovski -Kosorić, Slivić, Pisani, Bezzina(C), Fenech, Effiong, Ljubomirac, Bozovic, Dimić, Ricardo Correa
Náhradníci: Mintoff – Camilleri, Cipriott, Faria Machado, Loof, Majdevac, Micallef

NK Domžale: Sorčan – Vetrih, Klemenčič, Ibričič(C), Mujan, Sikošek, Čorluka, Podlogar, Dobrovolc, Gnezda Čerin, Vuk
Náhradníci: Mulalic – Ilic, Kait, Karic, Kolobaric, Repas, Rom

Rozhodčí: A. Matyunin – R. Usachev A. Shiryaev (všichni Rus)

Odveta: Čtvrtek 18.07.2019 Domžale - Balzan

Evropská liga (předkola)

Pjunik – Shkupi 15:30 3:3

Ordabasy – Kutaisi 16:00 1:0

Ventspils – KF Teuta 16:45 3:0

Alaškert – FK Makedonija 17:00 3:1

Larnaka – CS Petrocub 17:30 1:0

Narva – Budućnost 17:30 0:2

Laçi – H. Be'er Sheva 17:30 1:1

Sabail – Universitatea Craiova 18:00 2:3

Flora – Niš 18:00 2:0

KuPS – Vitebsk 18:00 2:0

Balzan – Domžale 18:30 3:4

Riteriai – KÍ Klaksvík 18:30 1:1

Ružomberok – Levski 18:30 0:2

Molde – Reykjavík 19:00 7:1

Brøndby – Inter Turku 19:00 4:1

Crusaders – B36 Tórshavn 19:00 2:0

Debrecín – Kukësi 19:00 3:0

Maccabi Haifa – Mura 19:00 2:0

Brann – Shamrock 19:00 2:2

Malmö – Ballymena 19:00 7:0

FK Liepāja – Dinamo Minsk 19:00 1:1

Kauno Žalgiris – Apollon Limassol 19:00 0:2

Dinamo Tbilisi – Engordany 19:00 6:0

FK Radnik – Trnava 19:00 2:0

Soligorsk – Hibernians 19:00 1:0

Speranța Nisporeni – Neftçi Baku 19:00 0:3

Akademija Pandev – Zrinjski Mostar 19:00 0:3

Fola – Čichura 19:30 1:2

Olimpija Lublaň – RFS Riga 20:00 2:3

Connah's Quay – Kilmarnock 20:00 1:2

Dunajská Streda – Cracovia 20:30 1:1

Zeta – Fehérvár 20:30 1:5

FCSB – Milsami 20:30 2:0

Čukarički – FC Banants 20:30 3:0

Europa – Legia 20:30 0:0

Aberdeen – RoPS Rovaniemi 20:45 2:1

St Patrick´s – Norrköping 20:45 0:2

Cliftonville – Haugesund 20:45 0:1

Cork City – Niederkorn 20:45 0:2

Široki Brijeg – Kajrat 21:00 1:2

Honvéd – Žalgiris Vilnius 21:00 3:1

Stjarnan – Levadia Tallinn 22:00 2:1

Breidablik – Vaduz 22:00 0:0