0:2
konec (0:1)
11.07.2019, 17:30 • 1. předkolo • Jan Prošek
Tipsport: 9.46 4.37 1.42 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 9.46 - 4.37 - 1.42
JK Trans Narva – FK Budućnost Podgorica
0:2
konec (0:1)
Branky: 12. Ivanovič, 88. Mijič
Karty: 34. Prošin (NAR) – 31. Bakič (BDC)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 0:5. Střely mimo: 3:5. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 17:13.
JK Trans Narva:
Meerits – Skinjov, Nesterovski, Prošin, Tamberg – Zakarlyuka, Poljakov, Saliste, Michalov – McWoods
Náhradníci: Matrassov – Golovljov, Kondrattsev, Michailov, Plotnikov, Stepanov, Tserazov
Trenér:
FK Budućnost Podgorica:
Dragojevič – Milič, Vučič, Damjanovič, Boljevič – Bakič, Mirkovič, Ivanovič – Bozovič, Perovič, Mijič
Náhradníci: Radovic – Raickovič, Roganovič, Stoiljkovič, Rerziřč, Vujacic, Zarubica
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Odveta: Budućnost Podgorica - Narva 4:1
Pjunik – Shkupi 15:30 3:3
Ordabasy – Kutaisi 16:00 1:0
Ventspils – KF Teuta 16:45 3:0
Alaškert – FK Makedonija 17:00 3:1
Larnaka – CS Petrocub 17:30 1:0
Narva – Budućnost 17:30 0:2
Laçi – H. Be'er Sheva 17:30 1:1
Sabail – Universitatea Craiova 18:00 2:3
Flora – Niš 18:00 2:0
KuPS – Vitebsk 18:00 2:0
Balzan – Domžale 18:30 3:4
Riteriai – KÍ Klaksvík 18:30 1:1
Ružomberok – Levski 18:30 0:2
Molde – Reykjavík 19:00 7:1
Brøndby – Inter Turku 19:00 4:1
Crusaders – B36 Tórshavn 19:00 2:0
Debrecín – Kukësi 19:00 3:0
Maccabi Haifa – Mura 19:00 2:0
Brann – Shamrock 19:00 2:2
Malmö – Ballymena 19:00 7:0
FK Liepāja – Dinamo Minsk 19:00 1:1
Kauno Žalgiris – Apollon Limassol 19:00 0:2
Dinamo Tbilisi – Engordany 19:00 6:0
FK Radnik – Trnava 19:00 2:0
Soligorsk – Hibernians 19:00 1:0
Speranța Nisporeni – Neftçi Baku 19:00 0:3
Akademija Pandev – Zrinjski Mostar 19:00 0:3
Fola – Čichura 19:30 1:2
Olimpija Lublaň – RFS Riga 20:00 2:3
Connah's Quay – Kilmarnock 20:00 1:2
Dunajská Streda – Cracovia 20:30 1:1
Zeta – Fehérvár 20:30 1:5
FCSB – Milsami 20:30 2:0
Čukarički – FC Banants 20:30 3:0
Europa – Legia 20:30 0:0
Aberdeen – RoPS Rovaniemi 20:45 2:1
St Patrick´s – Norrköping 20:45 0:2
Cliftonville – Haugesund 20:45 0:1
Cork City – Niederkorn 20:45 0:2
Široki Brijeg – Kajrat 21:00 1:2
Honvéd – Žalgiris Vilnius 21:00 3:1
Stjarnan – Levadia Tallinn 22:00 2:1
Breidablik – Vaduz 22:00 0:0
34
31