Menu

Fotbal

Evropská liga (předkola)

JK Trans Narva – FK Budućnost Podgorica

0:2

konec (0:1)

11.07.2019, 17:30 • 1. předkolo • Jan Prošek

Tipsport: 9.46 4.37 1.42 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

FK Budućnost Podgorica vyhrává tento úvodní zápas předkola Evropské ligy na půdě Narvy o dvě branky. V prvním poločase se trefil Ivanovič, ve druhém v závěru Mijič. Domácí celek na branku soupeře nevypálil. (19:19:38)
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 0:5. Střely mimo: 3:5. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 17:13.

90+3

Konec zápasu.

90+2

Na druhé straně nepřesně pálil Boljevič.

90+2

Jeden z domácích hráčů se dostal do střelecké pozice, ale jeho rána z velké dálky končí mimo branku.

90+1

Tři minuty uvidíme navíc.

90

Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88

88. Milos MIJIČ - 0:2

88

Budućnost Podgorica právě vstřelili branku!
Hostující celek rozhoduje o své výhře, po přihrávce Vujačiče poslal míč přesně k tyčce mimo dosah brankáře MILOS MIJIČ.

87

Střídání v týmu FK Budućnost Podgorica: ze hřiště odchází Božovič, přichází Terzič.

87

V poklidném tempu se dohrává tento zápas, ve kterém od dvanácté minuty vede hostující klub.

86

Střídání v týmu JK Trans Narva: ze hřiště odchází Saliste, přichází Stepanov.
Střídání v týmu JK Trans Narva: ze hřiště odchází Michajlov, přichází Plotnikov.

85

Domácí brankář rozehrává od své branky, pokouší se směr hry co nejrychleji přenést a podpořit spoluhráče ve snaze vyrovnat.

82

Střídání v týmu JK Trans Narva: ze hřiště odchází Mc Woods, přichází Golovljov.

82

Podgorica rozehrávala rohový kop, ale do šance se dostat nedokázala,

81

Meerits se rozhodl pro dlouhý výkop, ze kterého těžil Michalov, ale do střelecké pozice se propracovat už nedokázal.

79

Dostáváme se do poslední desetiminutovky v zápase, na výraznější šanci ve druhém poločase čekáme. Obrany hrají velmi dobře.

77

Narva se snaží vyrovnat, ale nyní hostující obrana hraje velmi dobře. Vučič neuspěl v souboji jeden na jednoho.

76

Střídání v týmu JK Trans Narva: ze hřiště odchází Perovič, přichází Vujačič.

JK Trans Narva – FK Budućnost Podgorica

0:2

konec (0:1)

Zpět na online

Branky: 12. Ivanovič, 88. Mijič

Karty:   34. Prošin (NAR) – 31. Bakič (BDC)

Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 0:5. Střely mimo: 3:5. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 17:13.

JK Trans Narva: Meerits – Skinjov, Nesterovski, Prošin, Tamberg – Zakarlyuka, Poljakov, Saliste, Michalov – McWoods
Náhradníci: Matrassov – Golovljov, Kondrattsev, Michailov, Plotnikov, Stepanov, Tserazov

FK Budućnost Podgorica: Dragojevič – Milič, Vučič, Damjanovič, Boljevič – Bakič, Mirkovič, Ivanovič – Bozovič, Perovič, Mijič
Náhradníci: Radovic – Raickovič, Roganovič, Stoiljkovič, Rerziřč, Vujacic, Zarubica

Odveta: Čtvrtek 18.07.2019 Budućnost - Narva

Evropská liga (předkola)

Pjunik – Shkupi 15:30 3:3

Ordabasy – Kutaisi 16:00 1:0

Ventspils – KF Teuta 16:45 3:0

Alaškert – FK Makedonija 17:00 3:1

Larnaka – CS Petrocub 17:30 1:0

Narva – Budućnost 17:30 0:2

Laçi – H. Be'er Sheva 17:30 1:1

Sabail – Universitatea Craiova 18:00 2:3

Flora – Niš 18:00 2:0

KuPS – Vitebsk 18:00 2:0

Balzan – Domžale 18:30 3:4

Riteriai – KÍ Klaksvík 18:30 1:1

Ružomberok – Levski 18:30 0:2

Molde – Reykjavík 19:00 7:1

Brøndby – Inter Turku 19:00 4:1

Crusaders – B36 Tórshavn 19:00 2:0

Debrecín – Kukësi 19:00 3:0

Maccabi Haifa – Mura 19:00 2:0

Brann – Shamrock 19:00 2:2

Malmö – Ballymena 19:00 7:0

FK Liepāja – Dinamo Minsk 19:00 1:1

Kauno Žalgiris – Apollon Limassol 19:00 0:2

Dinamo Tbilisi – Engordany 19:00 6:0

FK Radnik – Trnava 19:00 2:0

Soligorsk – Hibernians 19:00 1:0

Speranța Nisporeni – Neftçi Baku 19:00 0:3

Akademija Pandev – Zrinjski Mostar 19:00 0:3

Fola – Čichura 19:30 1:2

Olimpija Lublaň – RFS Riga 20:00 2:3

Connah's Quay – Kilmarnock 20:00 1:2

Dunajská Streda – Cracovia 20:30 1:1

Zeta – Fehérvár 20:30 1:5

FCSB – Milsami 20:30 2:0

Čukarički – FC Banants 20:30 3:0

Europa – Legia 20:30 0:0

Aberdeen – RoPS Rovaniemi 20:45 2:1

St Patrick´s – Norrköping 20:45 0:2

Cliftonville – Haugesund 20:45 0:1

Cork City – Niederkorn 20:45 0:2

Široki Brijeg – Kajrat 21:00 1:2

Honvéd – Žalgiris Vilnius 21:00 3:1

Stjarnan – Levadia Tallinn 22:00 2:1

Breidablik – Vaduz 22:00 0:0