0:2
konec (0:2)
11.07.2019, 20:45 • Turners Cross, Cork City • 1. předkolo • Rostislav Králik
Tipsport: 2.12 3.15 3.97 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.12 - 3.15 - 3.97
Cork City FC – FC Progrès Niederkorn
0:2
konec (0:2)
Branky: 11. Muratovic, 21. Almeida (pen.)
Karty: 52. Casey (CRK), 59. Buckley (CRK) – 19. Hall (PRK), 82. Thill (PRK)
Neproměněná penalta: 25. Sheppard (CRK), brankář Flauss zneškodnil
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 5:2. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 16:21.
Cork City FC:
McNulty – McCarthy, Casey, Mcloughlin – Horgan (24. O´Sullivan), Morrissey, McCormack, Buckley (61. Boylan), Hurley – Sheppard (C), Coustrain (80. Crowley).
Náhradníci: Ryan – Bennett, O´Sullivan, O´Conchubhair, Byrne, Boylan, Crowley
Trenér:
FC Progrès Niederkorn:
Flauss – Karayer, Hall, Skenderovic, Laterza – Vogel – De Almeida, Thill (C) (88. Ferino), Silaj, Muratovic (71. Mmaee) – Tekiela (90+3. Marques).
Náhradníci: Czekanowicz – Cervellera, Bastos, Mmaee, Bah, Ferino, Marques.
Trenér:
Rozhodčí: Anufrijevs – Platonovs, Koritko.
Diváci:
Odveta: Niederkorn - Cork City 1:2
Pjunik – Shkupi 15:30 3:3
Ordabasy – Kutaisi 16:00 1:0
Ventspils – KF Teuta 16:45 3:0
Alaškert – FK Makedonija 17:00 3:1
Larnaka – CS Petrocub 17:30 1:0
Narva – Budućnost 17:30 0:2
Laçi – H. Be'er Sheva 17:30 1:1
Sabail – Universitatea Craiova 18:00 2:3
Flora – Niš 18:00 2:0
KuPS – Vitebsk 18:00 2:0
Balzan – Domžale 18:30 3:4
Riteriai – KÍ Klaksvík 18:30 1:1
Ružomberok – Levski 18:30 0:2
Molde – Reykjavík 19:00 7:1
Brøndby – Inter Turku 19:00 4:1
Crusaders – B36 Tórshavn 19:00 2:0
Debrecín – Kukësi 19:00 3:0
Maccabi Haifa – Mura 19:00 2:0
Brann – Shamrock 19:00 2:2
Malmö – Ballymena 19:00 7:0
FK Liepāja – Dinamo Minsk 19:00 1:1
Kauno Žalgiris – Apollon Limassol 19:00 0:2
Dinamo Tbilisi – Engordany 19:00 6:0
FK Radnik – Trnava 19:00 2:0
Soligorsk – Hibernians 19:00 1:0
Speranța Nisporeni – Neftçi Baku 19:00 0:3
Akademija Pandev – Zrinjski Mostar 19:00 0:3
Fola – Čichura 19:30 1:2
Olimpija Lublaň – RFS Riga 20:00 2:3
Connah's Quay – Kilmarnock 20:00 1:2
Dunajská Streda – Cracovia 20:30 1:1
Zeta – Fehérvár 20:30 1:5
FCSB – Milsami 20:30 2:0
Čukarički – FC Banants 20:30 3:0
Europa – Legia 20:30 0:0
Aberdeen – RoPS Rovaniemi 20:45 2:1
St Patrick´s – Norrköping 20:45 0:2
Cliftonville – Haugesund 20:45 0:1
Cork City – Niederkorn 20:45 0:2
Široki Brijeg – Kajrat 21:00 1:2
Honvéd – Žalgiris Vilnius 21:00 3:1
Stjarnan – Levadia Tallinn 22:00 2:1
Breidablik – Vaduz 22:00 0:0
90+3
90
88
82
80
71
61
59
52
45
25
25. Penalta
25
25
24
21
21. De ALMEIDA - 0:2
21
Sám faulovaný MAYRON DE ALMEIDA se postavil k exekuci pokutového kopu a faul na svou osobu potrestal brankou – 0:2!
20
19
11
11. MURATOVIC - 0:1
11
A lucemburský celek potvrzuje, že Irové jsou opravdu ve velmi špatné formě a přesnou střelou otvírá skóre dnešního zápasu BELMIN MURATOVIC – 0:1!