1:1
konec (1:1)
11.07.2019, 20:30 • MOL Aréna (Dunajská Streda) • 1. předkolo • Adam Dořák
Tipsport: 2.39 3.19 3.21 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.39 - 3.19 - 3.21
DAC 1904 Dunajská Streda – Cracovia Krakov
1:1
konec (1:1)
Branky: 44. Divkovič – 40. Kružliak (vla.)
Karty: 22. Kružliak (DUN), 31. Davis (DUN) – 10. Pestka (CRA)
Neproměněná penalta:
DAC 1904 Dunajská Streda:
Jedlička – Davis (60. Blackman), Kružliak, Šatka (C), Koštrna – M. Vida – K. Vida (70. Abdulrahman), Kalmar, Oravec, Čmelík (76. Ramirez Matheus) – Divkovič.
Náhradníci: Szaraz – Abdulrahman, Bednář, Beskorovajnyj, Blackman, Ramirez Matheus, Veselovsky
Trenér:
Cracovia Krakov:
Peškovič – Rapa, Helik, Datkovič, Pestka (46. Diego) – Hanca, Gol, Dabrowski (85. Dimun), Cecarič (62. Wdowiak) – van Amersfoort, Rafael.
Náhradníci: Hroššo – Budzinski, Dimun, Dytjatev, Diego, Rubio, Wdowiak
Trenér:
Rozhodčí: R. Obrenovic (Slo)
Diváci: 9 860
Odveta: Cracovia - Dunajská Streda 2:2
Pjunik – Shkupi 15:30 3:3
Ordabasy – Kutaisi 16:00 1:0
Ventspils – KF Teuta 16:45 3:0
Alaškert – FK Makedonija 17:00 3:1
Larnaka – CS Petrocub 17:30 1:0
Narva – Budućnost 17:30 0:2
Laçi – H. Be'er Sheva 17:30 1:1
Sabail – Universitatea Craiova 18:00 2:3
Flora – Niš 18:00 2:0
KuPS – Vitebsk 18:00 2:0
Balzan – Domžale 18:30 3:4
Riteriai – KÍ Klaksvík 18:30 1:1
Ružomberok – Levski 18:30 0:2
Molde – Reykjavík 19:00 7:1
Brøndby – Inter Turku 19:00 4:1
Crusaders – B36 Tórshavn 19:00 2:0
Debrecín – Kukësi 19:00 3:0
Maccabi Haifa – Mura 19:00 2:0
Brann – Shamrock 19:00 2:2
Malmö – Ballymena 19:00 7:0
FK Liepāja – Dinamo Minsk 19:00 1:1
Kauno Žalgiris – Apollon Limassol 19:00 0:2
Dinamo Tbilisi – Engordany 19:00 6:0
FK Radnik – Trnava 19:00 2:0
Soligorsk – Hibernians 19:00 1:0
Speranța Nisporeni – Neftçi Baku 19:00 0:3
Akademija Pandev – Zrinjski Mostar 19:00 0:3
Fola – Čichura 19:30 1:2
Olimpija Lublaň – RFS Riga 20:00 2:3
Connah's Quay – Kilmarnock 20:00 1:2
Dunajská Streda – Cracovia 20:30 1:1
Zeta – Fehérvár 20:30 1:5
FCSB – Milsami 20:30 2:0
Čukarički – FC Banants 20:30 3:0
Europa – Legia 20:30 0:0
Aberdeen – RoPS Rovaniemi 20:45 2:1
St Patrick´s – Norrköping 20:45 0:2
Cliftonville – Haugesund 20:45 0:1
Cork City – Niederkorn 20:45 0:2
Široki Brijeg – Kajrat 21:00 1:2
Honvéd – Žalgiris Vilnius 21:00 3:1
Stjarnan – Levadia Tallinn 22:00 2:1
Breidablik – Vaduz 22:00 0:0
31
22
10