1:2
konec (0:0)
11.07.2019, 20:00 • Belle Vue, Rhyl • 1. předkolo • Lukáš Mihal (@mihal_lukas)
Tipsport: 7.46 5.0 1.42 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 7.46 - 5.0 - 1.42
Connah's Quay Nomads FC – Kilmarnock FC
1:2
konec (0:0)
Branky: 75. Taylor (vla.) – 82. Brophy, 90+2. Findlay
Karty: 21. Morris (CQU), 60. Owen (CQU)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 1:4. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 16:10.
Connah's Quay Nomads FC:
Brass – Disney, Horan (C), Holmes, Roberts – Harrison – Poole, Morris, Owen, Bakare – Wilde.
Náhradníci: Green – Farquharson, Insall, Woolfe, Harwood, Wignall, Weir.
Trenér:
Kilmarnock FC:
MacDonald – O'Donnell, Broadfoot, Findlay, Taylor – Power, Dicker (C), McKenzie (64. El Makrini) – Burke, Brophy, Thomas (78. Kiltie).
Náhradníci: Brănescu – Kiltie, El Makrini, Waters, Wilson, Millen, Cameron.
Trenér:
Rozhodčí: Lambrechts – Vanyzere, De Rocker (všichni BEL)
Diváci:
Odveta: Kilmarnock - Connah's Quay 0:2
Pjunik – Shkupi 15:30 3:3
Ordabasy – Kutaisi 16:00 1:0
Ventspils – KF Teuta 16:45 3:0
Alaškert – FK Makedonija 17:00 3:1
Larnaka – CS Petrocub 17:30 1:0
Narva – Budućnost 17:30 0:2
Laçi – H. Be'er Sheva 17:30 1:1
Sabail – Universitatea Craiova 18:00 2:3
Flora – Niš 18:00 2:0
KuPS – Vitebsk 18:00 2:0
Balzan – Domžale 18:30 3:4
Riteriai – KÍ Klaksvík 18:30 1:1
Ružomberok – Levski 18:30 0:2
Molde – Reykjavík 19:00 7:1
Brøndby – Inter Turku 19:00 4:1
Crusaders – B36 Tórshavn 19:00 2:0
Debrecín – Kukësi 19:00 3:0
Maccabi Haifa – Mura 19:00 2:0
Brann – Shamrock 19:00 2:2
Malmö – Ballymena 19:00 7:0
FK Liepāja – Dinamo Minsk 19:00 1:1
Kauno Žalgiris – Apollon Limassol 19:00 0:2
Dinamo Tbilisi – Engordany 19:00 6:0
FK Radnik – Trnava 19:00 2:0
Soligorsk – Hibernians 19:00 1:0
Speranța Nisporeni – Neftçi Baku 19:00 0:3
Akademija Pandev – Zrinjski Mostar 19:00 0:3
Fola – Čichura 19:30 1:2
Olimpija Lublaň – RFS Riga 20:00 2:3
Connah's Quay – Kilmarnock 20:00 1:2
Dunajská Streda – Cracovia 20:30 1:1
Zeta – Fehérvár 20:30 1:5
FCSB – Milsami 20:30 2:0
Čukarički – FC Banants 20:30 3:0
Europa – Legia 20:30 0:0
Aberdeen – RoPS Rovaniemi 20:45 2:1
St Patrick´s – Norrköping 20:45 0:2
Cliftonville – Haugesund 20:45 0:1
Cork City – Niederkorn 20:45 0:2
Široki Brijeg – Kajrat 21:00 1:2
Honvéd – Žalgiris Vilnius 21:00 3:1
Stjarnan – Levadia Tallinn 22:00 2:1
Breidablik – Vaduz 22:00 0:0
60
21